Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem nézek ki túl jól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki túl jól, hogyan lehet elérni valamit?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az a helyzet, hogy nem vagyok túl sportos alkat, de már leadtam több mint 15 kilót, és még vár rám vagy 5-8 kiló, meg elkezdtem edzeni... De addig is ismerekedek a környezetemben, és nem jön össze semmi. Sajnos depresszív és bizalomhiányos vagyok, és nehezen nyitok mások felé, de próbálok ezen változtatni, szóval nem jelent akadályt

Mégis mit kéne csinálnom, hogy végre sikerem legyen? Múlt évben nyáron csak egy pár napos kapcsolat jött össze, pár év korkülönbséggel a csaj javára, de kényelmetlen volt számára. Egyébként koromhoz képest érett vagyok, de ezt itt sokan mondják :P

F17


2013. jan. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
pénz kéne
2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem nézek ki túl jól, hogyan lehet elérni valamit"

PL:A Belsőddel ?:)

2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kapcsolatom, pedig oyan csúnya voltam, hogy anyám háttal szoptatott.
2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

önbizalommal öregem , találj valami olyan dolgot ami feldob, ellazít stb.. aztán ismerkedj. Én pl. ACDC-t hallgatva maradtam a suliban, olyankor ellazulok és könnyebben megy a duma is.


Ha meg önbizalomhiányos vagy , szerezz önbizalmat ilyen egyszerű , de mivel ez nem segít rajtad :D így : Nagylevegő és menj oda valakihez nem fogod megbánni kicsit tuszkolni kell magad aztán megy magától;)

2013. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A belső tulajdonságok csak idővel keltik fel a másik érdeklődését, az ahhoz való utat kéne valahogy megoldani, hogy tényleges beszélgetéseket lehessen folytatni. Ugyanis csak úgy jön valami felszínre az emberek belső tulajdonságaiból, ha beszélgetnek, de azt nehéz elérni úgy, hogyha nem valami focista vagy :/ Ebben kérnék ötleteket, ha tudtok.
2013. jan. 8. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem egy lányhoz odamentem már, de vagy barátzóna lettem, vagy lekoptatott... :/
2013. jan. 8. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom min mész most át , mert velem is az van. De azt ajánlom neked egyszerre több csajnál próbálkozz vedd körül magad velük.És ne úgy menj mindenkihez oda , hogy te most bizony nagyon komoly kapcsolatot akarsz , sajna azt nem csípik valamiért pedig sírnak utána.Egyszerűen barátkozz velük ismerd ki őket .


Ha egyszerre 5-6 csajjal vagy jó viszonyba vagy , az dob az önbizalmadon és , ami a jó benne : Hogy ezt más lányok is észreveszik és mondjuk nem fognak egy örök vesztesnek gondolni , könnyebben szóba állnak veled , mert látják hogy ez aztán jófej csávó érted mire gondolok.


Érezd magad szerencsésnek te legalább le tudsz adni valamit. Nekem felszedni kéne , de az alkatom miatt marhanehéz ezt összehozni.


Ha egy csaj lekoptat ne kudarcnak fogd fel hanem tapasztalatnak , hogy legközelebb ilyet ne csinálj.


Sok sikert öregem

2013. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!