Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni hogy letámadjon egy srác?

Figyelt kérdés

22éves, és tök aranyos, és azt akarom hogy jól megdugjon, és megráncigálja a hajam is. Már elképzeltem magam vele.

Amikor odajön beszélgetni, mindig mosolyog rám, kedves, vicces, simogatja a hátam, de nem lép előrébb. És van benne valami hogy már a látványtól is ázok. Próbálok szexin öltözni. És nagyon nehéz magam visszafogni. Mit tehetnék még?

én 29L vagyok.



2012. dec. 17. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy "Miért nem dugsz már meg?"
2012. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem igazán akarom, mert egy helyen dolgozunk, és mi lesz ha kibeszél másoknak
2012. dec. 17. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen férfifüggő hogy mikor kattan be és veti rád magát. Csak saját példát tudok mondani, a nyáron szép lányokkal sátoroztam együtt. Ott az egyik srác mondta hogy már nem bírja sokáig, és ha nem öltöznek fel a lányok akkor attól fél hogy rájuk veti magát(a lányok csak bikiniben voltak, és ez a srác még a figyelmüket sem keltette fel. azaz neki nem tetszelegtek). Míg egy másik haverom akinek tették a szépet a lányok ő minden gond nélkül bírta. Ő volt az akinek az ölében folyton ült egy lány, akihez odamentek a csajok a vizes bikiniben és úgy ölelgették, akit megkértek hogy kenje be őket iszappal mindenhol...

Szóval teljesen emberfüggő. (az utóbbi srácnak amúgy az a gyengéje ha iszik, de ezt a lányok nem tudták szerencsére, mert ha iszik akkor egy vadállat lesz és nem ismer határokat...).

2012. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A, de jó nő lehetsz:)
2012. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, még jöhetnének.


több privátot kaptam, mint választ. ismeretlen emberekkel nem találkozok, ne írjatok.

2012. dec. 20. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
megint egy kamu kérdés
2012. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretnéd, hogy letámadjon, de nem igazán szeretnéd mert egy helyen dolgoztok!

Teljesen világos! Most már csak azt kellene eldöntened, hogy mit szeretnél!

2012. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!