Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Truthboy kérdése:

Lányoknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
elhívtam egy lányt ,hogy jöjjön el meginni valamit, vagy megnézni 1 filmet hétvégén..és erre ezt válaszolta hogy " meglátjuk" ez mitjelent?

2013. jan. 8. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%-50%
2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem megy el.
2013. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hogy nem.
2013. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát még egyszer kérdezz rá de ha akkor is kitér a válasz alól vagy azt mondja nem ér rá akkor lépj tovább.
2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nemet jelent. De ha véletlenül talánt jelent, akkor pedig vár még, hátha lesz egy jobb program :/

DE nem akarok vészmadárkodni, az is lehet, hogy a szüleitől függ, vagy melótól (attól függ, hogy hány évesek vagytok).

2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem tudja, mennyire direkt ez a dolgo, és nem tudja, belemenjen-e. Töpreng.

Esetleg segíthetnél neki, hogy mire is gondoltál pontosabban. Ki fizet például (lehet, nem biztos hogy tud pénzt szerezni és ezért fogja majdmeglátni), meg mit tervezel (lehet, fél hogy többet jelent neked a dolog mint neki, vagy fordítva).

2013. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14 evesek
2013. jan. 8. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy lánynál két dolgot : vagy ezt mondta udvariasságból mert nem akar, vagy pedig hogy lehet közbejön neki valami addig. (az utóbbit visoznt indokolta volna hogy mi lesz még esetleg) - mellékesen én is ezt haszálom ha nem akarok bunkó lenni :) -lány voltam :)
2013. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!