Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alakult ki lányoknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki lányoknál az a kép, hogy a férfi 180 cm-től kezdődik? (Egy alacsony lány mi a francért szeretne nála jóval magasabbal összejönni? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak a hülye lányok tévképzete. A normálisaknál nem számít. Kivéve persze ha a csaj is 180 centi...
2012. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Jaaaa így már értem, hogy miért "30 éves fiú" volt az egyik kérdésben.
2012. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Kakukktojás vagyok, engem nem zavar, ha alacsony a srác.

Akit zavar, azt általában a biztonságérzet hiánya miatt zavarja, amit csak egy magasabb férfi tud megadni. Legalábbis ezt mondják.

De hogy egy 160 cm magas nőnek mi baja van egy 170 cm-es férfival mondjuk, azt én se értem.

2012. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
2. nem értelek, kifejted??
2012. dec. 26. 16:58
 6/28 anonim ***** válasza:
Mi számít alacsonynak? Egyébként szerintem nem mindenkinél van ez így :)
2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség! Én 182cm vagyok, mégse törődnek velem a nők.
2012. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én se értettem soha, pedig ~195cm vagyok. Oké, hogy kitűnök a tömegből, de miért rám akarnak akaszkodni a 150cm-es nők?

Persze aranyos egy apró lány, de még is ott van az a közel fél méteres különbség, ami szerintem zavaró.

2012. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

ezt pont tegnap beszéltük ki (megint)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..

hasznos lesz

2012. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak az alacsonyak rossz és egyben kényelmes kifogása, hogy miért nem megy ez a dolog nekik... (Többek között ez sem) ahelyett, hogy a valódi okokat kersnék ami sokkal mélyebben rejlik, mint egy genetikai adottság... Itt leginkább az önelfogadás hiánya, média által beléjük sulykolt kép mára már meggyőződéssé válása - "csak a magas ember tud csajozni" marhaság - pedig ha a médiát vesszük kb. a társadalom FELE lehúzhatná magát a wc-n csajozá ügyileg: leginkább az alacsonyak, kövérek, szemüvegesek, csontvázak, nagyorrúak, átlagemberek... De hát a médiának pont ez a célja, hogy ebben a hitben legyünk, hogy a többség megvegye a "Szuper Kúl Napszemüveget" mert hát attól más ember lesz és tök menő a nők előtt. Hát akinek egy napszemüvegen múlik... Az annyit is ér...


Csak hát kényelmesebb neked "áh alacsony vagyok úgyse lesz jobb mert az összes (általánosítva) csaj csak a magasakat szereti (holott nagyon nem különben az alacsonyság már régen eltűnt volna már évszázoddal (ezredekkel?) ezelőtt) elv alapján hőzöngeni egy kicsit

meg rinyálni...

2012. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!