Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani jó visszahódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani jó visszahódítási tippeket, vagy mesélni, ha nektek volt ilyen?!

Figyelt kérdés

Mikor esetleg sikerült visszahódítani a másikat és sokkal jobb lett tőle akár...vagy mikor nemjöttetek még össze mert valami vagy az egyik ok nélkül maskepp gondolta de aztán változtak a dolgok, mert nem adta fel a másik ?!

Eléggé részletezhető téma:) És kíváncsi lennék ilyesmikre, hátha segít is.



2013. jan. 8. 19:41
 1/6 okoska31 ***** válasza:
sok visszahódításom volt egy lánnyal - aztán rájöttem az örök igazságra. felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2013. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlen mentetek szét. Lépj tovább.
2013. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemvolt semmi szétmenés olyan értelemben:)
2013. jan. 8. 20:01
 4/6 anonim válasza:
ez szerintem nem jó tipp h lépj tovább nem véletlenül szakítottatok...mi pár hónapja egy félre értésből szakítottunk és az ex pasim még mindig tévedésben van.. egyszerűen nem ért meg.! Viszont az biztos h szeretett és h szenvedett miatta de visszahódítás a fiú dolga nekem mg meg sem fordult a fejemben
2013. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, hát köszi...remelem meglesz az esélyem meg minden:)

Hamarosan lehet kiderül végülis:)

2013. jan. 8. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
halmozd el meglepetésekkel, így éreztetve vele hogymég fontos vagy a számára (legyen ez egy szál rózsa vagy csoki vagy akármi hasonló) sőőőt, én ajánlom hogy próbáld ki azt hogy névtelenül küldöd neki esetleg, vagy az ajtaja előtt hagyod, vagy postán küldöd. hidd el a csajok szeretik a titokzatosságot :) -lány voltam
2013. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!