Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutatja ki egy lány h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatja ki egy lány h tetszem neki?

Figyelt kérdés

Bár szentem az lessz a válasz h mindenki másképp :D


pls ennél konkétabbat:D előre is köszi


2008. máj. 31. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

.zavarba jön ah beszéltek,elpirul

.keresi a társaságod

.esetleg szemezik veled

.vagy elneveti magát ha ránézel az út másik oldaláról

...

2008. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
én lány vagyok és igy szoktam: szemezek vele,többször a szemébe nézek rövid ideig aztán ha vette a lapot,hosszabban is.Rámosolygok.Dögös ruhákat veszek fel.
2008. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a másik kérdés h hogy kell venni a lapot xDD
2008. máj. 31. 21:29
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
én pld lány vagyok és én ugy szoktam hogy mosolygok rá,hogyha nézem,és rámnéz akkor azért is tovább nézem...vagy ha megvan a telo száma akkor csorgedezek neki,és clirrel felhivom hogy csak haljam ahogy beleszol..... nagyon sok dolog van még ezen kivul...és sok lány igy valahogy fejezi ki az érzelmeit!
2008. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ melyik korosztály...Nem szemétkedni akarok, de nem mindegy h az illető 14 vagy 18...mikor 14-15 éves voltam akkor volt egy srác az életemben akibe fülig szerelmes voltam, csak nem ismertem de ha rám nézett egyből pirultam meg hangosan nevettem (amit nem értékelt) pedig tényleg azért volt mert tettszett...állandóan szemezni akartam vele...kerestem az alkalmat h "összefuthassunk véletlenül"...sajnos(?)akkor ez nem jött össze...17 voltam mikor a barátommal megismerkedtem, vele már más volt, beszéálgettünk más volt a szemezés, több volt benne az érzelem...remélem segitettem
2008. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na igen, mindenki másképp, én pl. soha nem mutatom ki ha tetszik valaki :)
2008. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, fontos, hogy hány évesek vagytok, mert ez kortól és persze beállítottságtól függ (bár gondolom fiatal lehetsz, mert a 20on éves fiúk általában, mégegyszer mondom Általában már veszik a lapot aztán valahogy lereagálják). Én 20 éves lány vagyok, nem vagyok egy nagymenő csajszi.de kedves vagyok, szép az arcom ..de ze most mind1.. ha tetszik egy fiú és tegyükföl kicsit ismerem is, akk megpróbálok minél többször a közelébe kerülni, persze nem túl közel, csak annyira, h ha nézem, akk azt észre vegye..:) és figyelek rá ha beszél, ez a fiúknak szerintem nagyon fontos, h figyeljünk rájuk, amikor "okosat" mondanak, vagy "nagy" sztorit mesélnek!:) de imádom a lekesedést a férfiakban.

És innen már szerintem könnyű a férfinak lépni! Közelebb lép a lányhoz, beszéd közben a szemébe néz.. ez első lépésenk jó..és visszajelzés a lánynak! a többi meg már ténylega korodtól függ, mert ha 14vagy, akk nem foglak az alkoholra biztatni, viszont, ha 20 :D (akkor meg asszem nem kell!)

2008. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
14 ésves vok :D
2008. máj. 31. 23:02
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha 14 éves vagy, akkor nagy eséllyel:

- hosszan elidőzik Rajtad a tekintete, ábrándozva

- szemezni próbál veled

- mosolyog Rád

- segítséget kér Tőled

- pletyizik s kuncog a barátnőjével, s ha megjelensz, elhallgat-elpirul

- keresi a társaságod


Így vedd a lapot:

- érj hozzá "véletlenül", lehetőleg a kezéhez

- nézz nagyon kedvesen a szemébe (igen, a szemébe:) ne a melleit bámuld:)

- hívd el egy fagyira, meleg van:)

2008. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi naon sokat segítettél:D
2008. jún. 1. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!