Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha a hideg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a hideg, pocsék, téli idő miatt nincs kedvem randizni lányokkal?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem több lánnyal is randizni fura mód, pont amikor ilyen rossz, hideg, szörnyű idő van és már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy én kimozduljak a hidegbe, amikor mindig is utáltam a telet, már alig várom a nyarat. A vicc, hogy nyáron meg nem volt egy lány sem, akivel alakulhatott volna valami. :D

2013. jan. 9. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Téliálmot alszol?
2013. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gáz hát. Én a legtöbbször télen ismerkedtem, az a kedvencem, pláne ha van hol később összebújni a hideg elől...
2013. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. de Ha fontos lenne, nem számítana az időjárás :)
2013. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én is kicsit demotiváltabb vagyok az idő miatt. Elmenni a hidegben, hamar éhes leszek, meg is fáztam a múltkori randin:D. meg hát egy randira nyilván beállított hajjal megyek, nem nyomhatja le a sapka, mert úgy néznék ki mitn egy jóllakott napközis stb.

Tény, hogy rosszabb ilyenkor randizni, viszont azért heti 1-et bevállalhatsz. Nem biztos amúgy, hogy a tél ami hátráltat, lehet az frusztrál inkább, hogy több nővel kell randiznod egyszerre. Az több energiát és figyelmet igényel, mint maga a tél:D

2013. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beállított haj? Na te is megfagynál inkább csak mert a sapka elrontja a hajadat. Az ilyentől mindig nevethetnékem támad...
2013. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Miért, az micsoda, amikor egy nő -10 fokban harisnyában, miniben és kivágott felsőben jött randira, mint múltkor?

Férfiaknál miért lenne nem megengedett egy beállított haj?

Vagy menjek oda 2 pulóverben, pufidzsekiben, sállal-sapkában és fülfedővel ember? Persze értem én, hogy hideg van és e szerint kell öltözni, de egy randevún mások sajnos a prioritások nem a hasznosság elsősorban.

Értem amit mondasz, de itt két érdek ütközik: vagy jól nézel ki még télen is, vagy hasznosan öltözködsz. Persze akinek szuper stílusérzéke van megoldhatja a kettőt együtt, nekem azonban nincs. Szóval csak belövöm a hajam, télen, nyáron, ősszel és tavasszal is.

2013. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem piszkálni akartalak, de én mindig inkább célszerűen öltöztem. Ha egy randi sikere a hajviselettől függ, az nálam problémás. Amúgy sem egészséges lefagyasztani a fejünket, fülünket.

35 F

2013. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tél miatt nem akarsz randizni? Jaj!!! Igen gáz!!! :D Ha valóban tetszene valamelyikük és igazán meg szeretnéd ismerni akkor ilyenen egy percig sem agyalnál! Úgyhogy ha barátnőt akarsz és tetszenek a csajok akkor kifelé még ha hideg is van! :)

Aztán még csak véletlenül se szóld el magad előttük, hogy neked ilyenek jártak a fejedben.... a nők nem felejtik el amit mondanak a férfiak és azonnal továbbgondolná... tehát a lényeg hajrá!!!! :D

2013. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki a haja vagy a trendisége miatt nem öltözik az időjárásnak megfelelően, az nálam már bukta is folytatást. Aki nem érti meg, hogy télen a sapka fontosabb, mint a séró, az számomra még csak egy nevetséges gyerek.
2013. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van kedves utolsó... :-)
2013. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!