Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen romantikus közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus közös programokat tudtok ajánlani ami hideg téli időkben is élvezhető?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokra gondolok ami inkább kreatív mint pénzes. Nem a szokásos mozi, kajálda stb. hanem például valami kis kedves hely, elfoglaltság. Akár otthonra is adhattok ötleteket.
2010. nov. 7. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
korcsolya :D
2010. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na pl ilyesmire gondoltam, ezzel csak az a gáz, hogy életemben egyszer korcsolyáztam és nem megy :D konkrétan 2 órán keresztül húztam magam a korlát mellett, és többet ültem a jégen mint álltam :D soha többet :D
2010. nov. 7. 18:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Korcsolya tényleg nagyon jó ötlet :)

Ha meg nem akartok pénzt költeni nagyon és van nagy kertetek akkor lehet csinálni otthoni pályát is :)

Persze az nehezebb és idöbe telik mire megfagy rendesen.

2010. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Forralt bor? Télen elég sok helyen lehet kapni szabad téren is és egyáltalán nem drága :) Vagy akár hóembert is építhettek, semmi égő nincs ebben :D 21 éves nő vagyok, de a mai napig elkap néha a kísértés :D
2010. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor :D téli havas táj (ha lenne ) ott lehetne ülni :D
2010. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Közös szoftverfejlesztés; wow-szeró tuningolás.
2010. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó .... irl facepalm :(


Teázóba ücsörgés és beszélgetés.

2010. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi is tavaly télen úgy bohóckodtunk a hóesésben mint a kisgyerekek :D ha egyszer jó móka.. a forralt borozás is jó dolog, csak még nincsenek kint a téli árusok. Várok még ötleteket és köszönöm az eddigieket :)
2010. nov. 7. 18:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kirándulni erdöben?

A nagy hóban nagyon jó ám :) Mi is mentünk egy ideig többször :)

2010. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az is jó lehet :)) csak egy erdőt kellene keresni a közelben :D
2010. nov. 7. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!