Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemüveges fiúk kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges fiúk kevésbé jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom szemüveges vagyok, lassan már 21 éves leszek, de még egy barátnőm sem volt. Úgy vettem észre, mintha alapból hátránnyal indulnék, okostojásnak vagy nyominak tartanak. Mintha tudat alatt a csajok testi fogyatékosságnak tartanák a szemüveget, és ha ilyen az első benyomás...Kérdezték már tőlem hogy te csak tanulsz, meg hogy nem is érdekelnek a lányok...pedig ez nem igaz, és már szívesen bebizonyítanám az ellenkezőjét.

Főleg lányok véleménye érdekelne!

Köszi


2008. máj. 31. 21:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
szia nem hinném h testi fogyatékosnak tartanának :D csak bebeszéled magadnak és ennyi probálj nyitni a lányok felé és biztos lesz barátnod sok sikert (lány vagyok)
2008. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Én is lány vagyok, és nálam soha nem volt hátrányban senki azért, mert szemüveges. Ellenben lehet, hogy az érzékelhető, hogy mivel azt hiszed, hogy hátránnyal indulsz már eleve ezt sugárzod magadból... tehát ezt a bizonytalanságot. Különben ma már lehet nagyon dögös szemüvegeket venni, vagy próbáld ki a kontaktlencsét, ha mást nem, önbizalmat az is adhat :)
2008. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Épp tavaly nyáron cseréltem le, de semmi változást nem tapasztaltam(de előtte sem SZTK keretessel jártam:D).

Lehet hogy idén akkor kontaktlencsére váltok..

2008. máj. 31. 21:58
 4/37 anonim ***** válasza:
64%
én leszek a barátnőd! :') de csak ha 180körül vagy:XD
2008. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nyugi egy lány sem néz le azért mert szemüveges vagy...legalábbis akinek tettszel, aki szeret nem amiatt fog megitélni! Aznap mikor megismertem a barátomat feltett egy szemüveget, és poénból beköptem h "feltetted a szemüveget ls egyből belédszerettem"...Rá 3 hétre lett a barátom, most pedig 9 hónapja vagyunk együtt...minket egy szeüveg hozott össze:) szóval ne aggódj, 21 évesen amúgy sem vagy elkésve:) fel a fejjel nézz szét magadkörül:)
2008. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%
mért nincsen itt társkereső??? :(
2008. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam...csak mostanában a szülinapom előtt egyfolytában ilyesmiken agyalok, mi a gond velem...

Valakinek ennyire számít a magasság?:D egyébként 185 vagyok XD

2008. máj. 31. 22:22
 8/37 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki jól néz ki az szemüveggel is jó, de ha nem kifejezetten egy matyó hímzés a srác akkor a szemüveg csak még többet ront a helyzeten. De ez csak az én véleményem.
2008. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%

hát...ha egy csaj 160akkor nem gáz, de ha a csaj meg pl.174cm-es maártávlatból szemléli a világot , és 170-es fiúval áll szemben :P :))) akkor semmi esély:), nem?


szal...szerencséd:)) most mi légyen?

2008. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Sztem az az 5 centi nem oszt nem szoroz... keress rá google képek Tom Cruise&Katie Holmes szerinted a csaj magassarkúban van?..hú nagyon kezd OFF lenni, elkanyarodtunk a témától
2008. máj. 31. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!