Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem idegesít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít ha egy töm béna pasi egy fullos csajjal jön össze?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak nem béna akkor :D
2013. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

töm béna

én Tök Bélá-ról hallottam aki tök béna..

2013. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, miért érdekelne? Meg amúgy is kinek ki a "fullos"?
2013. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

DE, nagyon is:)

Nyáron ültem a padon a mozi előtt, egyedül...sétálóutca meg minden, tökszép hely, rengetegen voltak...néha néztem is nagyokat, hogy hát azt meg hogy...ad egy kis önbizalmat.

A rossz kedven kívül:)

2013. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Patrik24 ***** válasza:
Ha tényleg tök béna a pasi akkor a csaj is az. Az más kérdés, hogy neked ahhoz, hogy valaki fullos csaj legyen, elég, ha jól néz ki, a csaj belseje már nem izgat.
2013. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
sokkal könnyebb lesz a kis lelkednek ha kizárólag azokkra a dolgokra koncentrálsz ami közvetlenül érint ..szerinted milyen jellemre vall ha egyik ember irigy a másikra?neked miért fáj ha béna a pasi és fullos a csaj?pláne miért vagy ideges?ne válaszolj mert nem érdekel:)lekaksizom a kis életed és fájdalamaid:)
2013. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
*azokra
2013. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem szoktam mások magánéletével foglalkozni, van elég dolgom, hogy lekössem magamat. De meg tudom érteni, hogy milyen rossz az, ha álmaid nőjét olyasvalaki hódítja meg, akit magadnál sokkal bénábbnak tartasz. Nem kimondottan jó érzés, úgyhogy jogosan zavar.

(vagy el kell felejteni a nőket, vagy neked is össze kell szedned egy "fullos csajt", aztán többé nem fog problémát jelenteni az ilyesmi)

2013. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi közöm van hozzá, hogy más kivel van?
2013. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván lelkileg sokkal fejlettebb nálad az akit "bénának" látsz így kitudja elégíteni a csaj igényeit, míg te ezzel a stílussal elég nehezen fogod.
2013. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!