Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonon hívogat egy pasi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon hívogat egy pasi és nagyon idegesít. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Nyaraláson ismerkedtem meg vele ő ott lakik a tengerparton én pedig Budapesten...pár ezer km van köztünk. :D

Na a lényeg,hogy a nyaraláson flörtölgettünk, volt csók is utolsó nap számcsere, msn... Eleinte sokat beszéltünk msn-en meg sms-eztünk. A nyaralás júliusban volt és most pár napja elkezdett hívogatni...de csak egyet csörget és leteszi és nem magánszámról. Írtam neki sms-t, először, hogy mit akar, de nem válaszolt utána a hívások folytatódtak és írtam még egyet, hogy hagyja abba,van barátom.

Vajon miért csinálja? 100%hogy többé nem tailzunk.

És hogy állítsam le?? Idegesít,hogy naponta 10szer egyet csöng a telefonom és ő az... 18/L


2009. dec. 22. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldd el a francba. Vagy jelentsd fel zaklatásért. Vagy állíttasd be a szolgáltatódnál (ha a telefonodban nincs ilyen funkció), hogy tiltva legyenek a külföldi számok (híváskorlátozás), vagy csak a srác telószáma.
2009. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tiltsd le a számát, egyébként ezért nem lehet feljelenteni valakit... csak ugy mondom
2009. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a számletiltós ötletet...:)de csak az övét kéne, mert vannak külföldi ismerőseim és ők tudjanak hívni továbbra is!! :)

feljelenteni nem akartam, mert külföldi és kicsit bonyolult lenne :D

de vajon miért csinálja? erre azért kíváncsi lennék...

2009. dec. 22. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A hülyeség nem ismer határokat, és az ilyen tetteknek nincs miértje. Ne keresd :)
2009. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnapi első vagyok :)


Megteheted, hogy csak egy számot tiltattatsz le, a szolgáltatónak gyerekjáték blokkolni a bejövő hívást. Nézz utána, hogy a telefonodban van-e bejövő hívást blokkoló funkció. Ha igen, akkor ott is megoldható a letiltás.

2009. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!