Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,és ismerkedtem,illetve randizni kezdtem egy 26 éves pasival.

Azt javasolta,hogy találkozzunk nála,volt már egy randink,de akkor egy kávézóban beszélgettünk.

Szóba jött a szex,és említettem hogy komoly kapcsolatot szeretnék valakivel kialakítani,tehát 2. alkalomkor még ne!

Azt mondta,hogy megérti(mi mást mondhatna,tapasztalataim szerint elsőre mindig ezt mondják).

Megbeszéltük hogy átjön egy barátja is,és borozgatni fogunk,mivel a barátjának lesz a születésnapja,oké hogy ez egy randi,de nem zavart,elvégre a barátait is meg kell majd ismernem,ha alakulna vmi.

e a barát nem jött el,mert állítólag megfázott,és beteg,így 5 üveg bor maradt,és mi ketten.

Elkezdtünk iszogatni,majd alig a 3. pohárnál tartottunk,erre megkérdezte,hogy "akkor megengeded hogy megdugjalak?" én meg nem kicsit kiakadtam,és mondtam,hogy említettem hogy még nem szeretném,és azt mondta nem zavarja,szerencsére a bor nem igazán ártott meg,ezért megfogtam magam,és haza metróztam.

Kaptam egy sms-t ráadásként,hogy hülye rib.nc vagyok,mert minek mentem bele,hogy borozgatok vele,ha én nem akarok semmit tőle.

Meséltem azt is neki,hogy alig 3 hete szakítottam,kiléptem egy 3 éves kapcsolatból,lassú tempót szeretnék.

A pasik miért mondják azt,hogy nem kell azonnal a szex nekik,ha aztán mégis?

Meg azt hitte pár pohár bor,és szétteszem a lábam.

Ez nem paraszt dolog egy kissé?



2013. jan. 9. 19:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
És mégis egy ilyen tetszett meg neked. Semmi meglepő. Az ilyenekre buknak a nők:D
2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 ASOT ***** válasza:
ÉS akkor most egy ilyen eset után minden pasit egy kalap alá veszel?
2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart ennyi. Ebben nincs olyan hogy miért! Hanem csak! Csak azért!
2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1. egy kávézóban,ahol kulturált viselkedést vár az ember,nem lehet sok mindent levágni!


2."tapasztalataim szerint" = azokról a pasikról beszélek,akikkel randiztam.Miért kell mindig általánosítást kiabálva kiakadni,nem érzed magadra igaznak,akkor nyilván nem rólad van szó!

2013. jan. 9. 19:23
 5/31 anonim ***** válasza:
Tehát a második randin felmentél hozzá borozgatni, és ez a szemét meg akart dugni?
2013. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Második alkalommal elmész a lakására, ráadásul úgy, hogy még egy barátja is ott lett volna. Bátor vagy!
2013. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"ma 19:23"


Istenem,ilyenekről beszélek!

Van miért?

Ha azt mondja megérti a lassú tempót,nem erőltet semmi, MIÉRT kérdezi meg,hogy megdughatlak e?

2013. jan. 9. 19:25
 8/31 ASOT ***** válasza:

Ezt te hangsúlyoztad drága! :)

ÉS nem ÓÓRDIBÁLVA KIABÁLVA mondtam.

kérdés volt csupán.


Meg persze nyilván ha eddig csupa negatív élményed volt akkor nyilván rosszabb a férfiakról alkotott véleményed is.


De a kérdésedre a válasz, igen paraszt volt!


Így azért jobb ugye? :)

Ne legyél morci!

2013. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ma 19:25


Úgy volt,hogy a haverjával fogunk beszélgetni,és iszogatni,a szülinapja alkalmából!

Látom figyelsz!

2013. jan. 9. 19:26
 10/31 A kérdező kommentje:

ma 19:26


jobbnak nem jobb :)

igazából nők tapasztalatait vártam volna....de ez van :)

2013. jan. 9. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!