Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés
egy srác aki már régebb óta szemezett velem meg többször is odajött hozzám beszélgetni egyik este egy buliban többször is megcsókolt és azt hittem hogy lesz is valami belőle... aztán amikor megkérdeztem tőle hogy mi legyen akkor meg azt mondta hogy nem akar tőlem semmit...akkor vajon miért csókolt meg többször is és mondta azt hogy jó volt velem lenni akkor este??? 15/L

2012. okt. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélte, hogy lesz egy kis kufirc belőle.
2012. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira már ismerem hogy tudjam hogy Ő nem ilyen...
2012. okt. 30. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akar lehorgonyozni senkinél valószínűleg, csak a kalandokra megy.
2012. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert pasi. Biztos bepiált és ennyi...A bulikban mindenki ezt csinálja...Aztán másnap rájössz arra, hogy az a pasi vagy csaj, annyira nem is jó...Csak sokat ittál. Bár én sem értem, hogy mitől van az, hogy a piától szebbnek látok valakit.....
2012. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja csak ő már előző napokban amikor nem volt piás már akkor is úgy viselkedett mintha tetszenék neki :(
2012. okt. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!