Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a szomszédban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a szomszédban akivel már fél éve próbálok összejönni de egyszerűen azért nem merek mert idősebb és bevallom ezerszer nagyobb kaliberű mint én. Hogyan próbáljak hozzá közeledni?

Figyelt kérdés
Az van hogy sokkal szebb mint én meg okosabb sőt idősebb,de vannak olyan dolgai ami szerintem nagyon is azt sugallja hogy ő is érez valamit irántam.......(ő egy elég csendes nagyon okos lány) amikor átmegyek hozzájuk mert az öccse a legjobb barátom akkor néha elkezdi énekelgetni a nevem bárhova megyünk mindig mellém ül sokszor szokott csak úgy nézni...haverokkal korizás közben kötelező volt vele lennem:DDstb...stb....és nagyon bejön szóval kérlek segítsetek:DD

2013. jan. 10. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hasonlítsd magad egy lányhoz.. Ha tetszik, akkor add a tudtára..
2013. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt milyen módon???mert igaziból ha róla van szó lefagyok:D
2013. jan. 10. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél vicces, kedves és mutasd meg neki hogy érdekled! A korkülönbség szerintem nem akadály!
2013. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
karold át,érintsd meg simogasd meg néha,hogy tudja,hogy kedveled :) és ha engedi sőt mosolyog vagy valami akkor próbálj kezdeményezni egy párkapcsolat felé :)
2013. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok ahogy te. Nekem is tetszik egy lány aki nállam idősebb és nagyon szép. kérdeztem hogy mi tévő legyek, mindenki bátorít arra hogy probálkozzak de szerintem ez közel sem ilyen egyszerú, mégis én is ugyan azt mondom neked hogy próbálkozz hisz ha összejön akkor többet nyersz mint amennyit veszithetsz.Szóval egycipőben járunk azt ajánlom próbáljuk meg mind2 en es osszuk meg egymással a tapasztalatainkat.
2013. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!