Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mijen pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mijen pasikat szeretitek? Mit kerestek egy pasiban? Mi jó egy pasiban?

Figyelt kérdés
szemei?izmai?teste?hogy kedves?...???????????????
2009. aug. 28. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
en a pasiban eloszoris a fogait nezem,utanna a szemeit,aztan a belsojet h milyen,s legvegul a kulsojet:)
2009. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megfelelni a csajoknak. Ha látják, hogy az önbizalmad attól függ, hogy hogy tudod magad hozzájuk igazítani, akkor nem fogsz tetszeni nekik. A nők férfit akarnak. Te már készen vagy, így vagy jó. Csak lazán, nyugodtan előre...
2009. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Hogy férfias ( vagyis kisugárzása, megjelenése férfihoz méltő, nem szőrteleníti a mellkesát és nem vasalja a haját, nem hord rózsaszínt, stb)


kedves, udvarias, odaadó, nem bunkózik senkivel, szereti az állatokat, intelligens, hűséges, kedves, van humora, fantáziadús (nem az ágyban, vagyis nem csak az ágyban)

Képes értelmesen kifejezni magát, nem ez a " cső, miva?"-típus.

külsőleg:

Magasabb mint én, nem cérnavékony és ne legyen elfolyó hájtömeg sem.

Meg azért fontos szerintem az is, hogy ne nézzen rám furán, vagy ne meneküljön, ahogy meglát... ( goht vagyok :)

Szerencsére megtaláltam a hozzám illő embert :)

22/L

2009. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
*goth
2009. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Én például azt szeretem egy pasiban hogyha oda mer jönni hozzám, nem érdekli mások véleménye. Ez nagyon fontos. Meg az hogy kedves legyen és udvarias, figyelmes, segítőkész és hogy szerelmes legyen belém:) És én még azt is szeretem hogyha az a pasi őszintén a szemembe néz! Levesznek a lábamról! A test is fontos szerintem. Nekem nem jön be a nagy sörhas, jobb hogyha izmos de azt se vigye túlzásba. Bocsi hogyha hosszú lett:)
2009. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszzz
2009. aug. 28. 13:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat akik le tudják írni helyesen azt hogy: milyen.
2009. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Elég ki igényeid vannak hallod-e. :D
2009. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
*kis*
2009. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
13:21 én is ezt akartam írni :D
2009. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!