Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha kedves vagyok a lányokkal, akkor belém rúgnak, bántanak csak, ha rideg és érzéketlen, meg távolságtartó, a kkor meg nyomulnak rám? Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
A lányoknak férfiak kellenek nem puncik.
2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Low csajoknál próbálkoztál eddig. Majd csak összejön
2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én értem őket, de nem vagyok megértő
2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magamat értem, téged nem.
2013. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőket nem érteni kell, hanem szeretni. Vagy mi a szösz.
2013. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy bánsz velük mint az anyjuk akkor nem fognak rád férfiként nézni....de a ridegség sem megoldás max rövidtávra
2013. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kevered a kedvességet az alárendeltséggel? Mert akkor persze, hogy belédrúgnak. Sajnos ilyen az emberek nagy része. Férfiak is. Ha gyengének látnak, akkor - nem feltétlen tudatosan - de beléd rúgnak, hogy próbálgassák az erejüket. Mutasd meg, hogy ezt veled nem tehetik meg. Nem nagyképûnek kell lenned, csak állj ki magadért, és máris másképp fognak viszonyulni hozzád.
2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 7-es válaszolóval egyet értek, plussz hozzáteszem hogy nem minden csaj ilyen én elküldenélek a fenébe a hideg és távolságtartó modoroddal együtt...
2013. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!