Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a férfi mosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi mosolyog és eltakarja közben egy papírlappal vagy újsággal a kezét?

Figyelt kérdés

szituáció: Álltok egymással szembe, utánajártál valaminek és épp közlöd a férfival. Az biztos, hogy érdekli amit mondasz, mert az ő érdeke és várja már egy ideje a választ (munkával kapcsolatba).

Szóval nagy mosoly és eltakarja a száját. Azt olvastam, hogyha valaki beszéd közben tarja el a száját, akkor az azt is jelentHETI, hogy hazudik. De ebben az esetben nem ő beszélt. Eddig azt hittem, hogy szimpatizál velem, de most nem tudom.



2013. jan. 11. 05:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vagy csak zavarban volt, mert negatív volt a hírem fele? De akkor meg minek mosolygott? Az még azért látszódott rajta, hiába takarta el a száját.
2013. jan. 11. 05:26
 2/21 anonim ***** válasza:
JelentHET akármit...
2013. jan. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Te aztán belemagyarázós vagy...
2013. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet volt valami az arcodon és kiröhögött.
2013. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

:D

jah két szem, egy száj és ennyi. xd

2013. jan. 11. 08:13
 6/21 Fülünyúl ***** válasza:
Most akkor a kezét vagy a száját takarta el? Eldönthetnéd. ;)
2013. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Büdös volt a szája biztos.
2013. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Abbol indulok ki, hogy ezt a szerelem, szex témakörben tetted fel, valoszinüleg helyesen. (Az bizonytalan, hogy a kezét, vagy a száját takarta el.) Ha a száját, biztosan nem akarta, hogy meglásd: Felállt a nyelve. Ha a kezét, nem tudta megállni, hogy ne mutassa az öklét, amit nagyon szivesen feldugna neked (de eltakarta, mert jolnevelt).
2013. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hogy tudná már a kezét eltakarni??? Nem is írtam, hogy a kezét! xd

a száját takarta el és mosolygott.

2013. jan. 11. 10:15
 10/21 anonim ***** válasza:

" eltakarja közben egy papírlappal vagy újsággal a kezét?"


Te saját magadat sem tudod elolvasni?

2013. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!