Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a férfi mosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi mosolyog és eltakarja közben egy papírlappal vagy újsággal a kezét?

Figyelt kérdés

szituáció: Álltok egymással szembe, utánajártál valaminek és épp közlöd a férfival. Az biztos, hogy érdekli amit mondasz, mert az ő érdeke és várja már egy ideje a választ (munkával kapcsolatba).

Szóval nagy mosoly és eltakarja a száját. Azt olvastam, hogyha valaki beszéd közben tarja el a száját, akkor az azt is jelentHETI, hogy hazudik. De ebben az esetben nem ő beszélt. Eddig azt hittem, hogy szimpatizál velem, de most nem tudom.



2013. jan. 11. 05:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

jah! :)

igazad van! bocsi. A száját.

2013. jan. 11. 11:21
 12/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rosszak a fogai.
2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

:) Nem rosszak.

Amúgy a kezével inkább közelíteni szokott, nem takargatni. A száját sem takarta. Én inkább azt gondolom, hogy a mosolyt akarta takarni az arcán. Eddig sose takarta. Csak nem tudom minek örül, mert jó hírt nem mondtam, csak 50%-ba. No mondjuk én is mosolygok, főleg ha vele beszélek. :)

2013. jan. 11. 12:19
 14/21 A kérdező kommentje:
" A száját sem takarta" ---- mármint eddig nem takarta!
2013. jan. 11. 12:19
 15/21 anti paladin ***** válasza:

Most a kezét vagy a száját takarta el? :D

Vagy a kezét takarta újsággal amiről a száj elé emeléssel akarta elterelni a figyelmet? :D

2013. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A kezében van az újság és azzal takarja el a száját, de mosolyog, látszik rajta. És nem gúnyosan! És nincs semmi baja se a fogával vagy ilyesmi. Ad magára.
2013. jan. 11. 13:18
 17/21 A kérdező kommentje:
és csak addig takarta, míg a kínosabbik felét mondtam a hírnek.
2013. jan. 11. 13:20
 18/21 anti paladin ***** válasza:

Ha egyszeri eset, lehet épp akkor sikerült kibányászni a fogai közül valami csirkecombot, tic-tacot, legyet. :)


Belegondolva én is szoktam csinálni, így fojtom a röhögést nehogy elterjedjen a vidámság, hogy az adott pillanatban fontosabb dologra tudjak koncentrálni.

2013. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

:D

Nem kajáltunk.... és nem turkált a szájába.

no mind1

köszi a találgatást :)))

2013. jan. 11. 20:19
 20/21 A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy nem bírja a közelembe, hogy én mosolygok - úgy értem odavan érte és el kellett takarnia a száját néhány mp-re. :))) Remélem jól érzi magát velem.


(Most viszont megfájdult a torkom.... :((( Lehet érezte, hogy másnapra megfázok???? néhány mp-ig eszébejutott. - no jó ez csak vicc volt most itt. Mármint a torkom tényleg megfájdult, de nem volt semmi se velem akkor amikor beszéltünk.)


Köszi a válaszokat még egyszer!

2013. jan. 11. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!