Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy szánalomból randiztatok valakivel, és utána nem tudtátok lekoptatni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én nem akarok senkit megbántani, meg nehezen mondok nemet. (ne értsétek félre pls)
2013. jan. 11. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem randizok senkivel szánalomból. Sokkal jobban a lelkébe tiporsz a másiknak ezzel... De hidd csak azt, hogy jószívűségből nem mondasz nemet...:)
2013. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy büszke lennék rá
2013. jan. 11. 12:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne játszadozz senki érzéseivel. Ha nem szereted és nem akarsz vele randizni, akkor mondd a szemébe és kész! Kár feleslegesen reményt kelteni benne.
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy (bár biztos.)


Ajánlok figyelmedbe pár dolgot:

- Ne flörtölgess rendszeresen ugyanazzal az emberrel, ha nem akarsz tőle semmit, mert azt hiszi bejön neked, és amikor megtudja a valóságot a legnagyobb ribinek fog hinni. (tulajdonképpen érzelmeivel játszol)

- Ne menj randira ha nem akarsz. Akkor menj, ha úgy érzed te is akarod, ellenben a meghívó fél, még egy randit fog kalkulálni, amire ha nemet mondasz, azt fogja hinni, elrontott valamit az első randin, közbe csak te vezeted félre (valójában itt is játszol az érzelmeivel, bár itt csak egy picit.)

- Soha ne féltékenyíts senkit. Ez a dolog csak akkor működik, ha van egy párod. Vagyis valóban van egy párod, nem csak "szeretitek" egymást, de még nem vagytok együtt. Az ebből adódó féltékenyítés, hamar gyűlöletet vált ki, azt meg te se akarod.

2013. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ilyet ne csinaljatok.....siman utasisd vissza ...sztem nagy kocsogseg igy kijatszani csorit aztan otthagyni....
2013. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak nem gondoltam végig ezeket.Nem akartam senkinek rosszat. néha nem tudom beleélni magam a más helyzetébe. 16/l
2013. jan. 11. 12:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Szánalomból nem szokás randizni, hacsak nincs kés a nyakadon.
2013. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mindenki saját szerencséjének a kovácsa, hát ha szeretsz szenvedni, tedd ezt :)
2013. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Volt. Addig nyaggatott, könyörgött minden nap míg felmentem hozzá, megettem a sütiket, megittam a pálinkát, elszívtam a szivart, miközben beszélt zenét hallgattam és játszottam a telefonomon. Ezek után még mindig azt hitte érdekel. Azt mondta jó volt.
2013. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor az "F/4"-es terv is kilőve...
2013. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!