Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha az általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha az általam kiszemelt pasi pár centivel alacsonyabb nálam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sajnos nagyon magas vagyok (178 cm) és emiatt mindig nehéz volt a párválasztás, nagyon ügyeltem rá hogy mindig nálam magasabb pasival kezdjek csak. Főleg hogy komplexusos is vagyok a magasságom miatt, különösen fontos volt hogy a pasim legalább ne legyen nálam alacsonyabb. Most viszont úgy érzem menthetetlenül belezúgtam valakibe, úgy mint eddig még soha, csak az a gond hogy alacsonyabb nálam 3 centivel.:S

Persze tudom hogy a szerelemben nincsenek szabályok, megkötések, de nem tudom hogy fogom magam majd így érezni, félek hogy marhára fog zavarni. Őt abszolút nem zavarja, sőt nagyon tetszenek neki a magas nők...


2012. dec. 12. 13:17
1 2
 1/15 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Ne parázz ezen:) Én 180cm vagyok, szinte sosem volt olyan pasim,aki magasabb volt. Nem fontos, hogy hány centi valaki, hanem hogy milyen ember. Ha téged és őt nem zavar, más meg le van sz@rva.
2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyi különbség meg sem látszik.
2012. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi.:)
2012. dec. 12. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Jajj , ugyan hagyd már ezt a butaságot. Kb az 1 fejnyivel alacsonyabb a pasi eset az ami már röhelyes. Ha ugyanakkora, vagy pár centivel alacsonyabb az egyáltalán nem probléma, nem is néz ki hülyén. Ha meg szereted, márpedig az írásodból ez jön le, megláttad benne a férfit, és tudod te,hogy nem a magasságon múlik minden, akkor hagyd a fenébe ezt az ostoba előítéletet,hogy annyira magasabbnak kell ám lenni. Ha szereted, tetszik ,akkor ne foglalkozz mással, csak élvezd az életet! Pár centi nem számít semmit sem. Kb ha volt 8 -10 centi különbség a nő javára, az már zavarónak száítana. 3 centi az közel ugyanakkora. Ha meg ugyanakkora, az már bőven jó.
2012. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok hogy így még magasabbnak fogok tűnni vagy hogy nevetni fognak rajtam ami nem tenne jót az amúgy sem rózsás önbizalmamnak.:( Mit meg nem adnék érte ha 10 centivel alacsonyabb lehetnék.:(
2012. dec. 12. 13:25
 6/15 Lifeishard ***** válasza:
90%
Na, ezt a kérdést kéne belinkelni a sok sírdogáló, a "nők csak magasabb fasziba szeretnek bele" típusú fiúcskáknak...
2012. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem fognak rajtad nevetni, lány! HA esetelg nevetnének akkor az a sokkal alacsonyabb palira irányulna. De a magasabb nőn egyáltalán nem szokás nevetni. Én már csak tudom, mert én bevallom szoktam röhögni magamban az olyan párokat,ahol a férfi a nő HÓNAALJÁIG ér! Az tényleg vicces, és ciki. De ha csak pár centivel alacsonyabb,abban tényleg nincs semmi baj. Főleg a nőnek nem kell feszélyezve éreznie miatta magát. Egyébként 178 centi az egy elég jó magasság, mint férfinak mint nőnek. Nem szélsőségesen magas az. Az egy jó méret. Nem vagy te annyira felhőkarcoló nő létedre, de tény,hogy sok nő alacsonyabb azért jóval nálad. De nőknél az a gázosabb, ha 185 centisek, vagy az fölött vannak, azok már felhőkarcolók. Azok jó nehezen kapnak párt maguknak.
2012. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, azt hiszem a szívemre fogok hallgatni és nem érdekel az a 3 centi.:)

Azért ez a 178 centi elég sok, főleg hogy a lányok zömmel kb olyan 160 centi körül vannak és hozzájuk képest én óriás vagyok. Mindig szerettem volna pici, törékeny lány lenni, rosszul éltem meg sajnos hogy ekkorára nőttem.

Az zavar legjobban hogy nehéz párt találni és hogy magas sarkút sem vehetek fel. Innentől kezdve meg pláne elfelejthetem ugye.:D

2012. dec. 12. 15:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. Ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások. Ha téged és a párodat nem zavarja a dolog, akkor nincs probléma. Amúgy már sok olyan párt láttam, ahol a lány volt magasabb, számomra nem volt furcsa.

Ha jól érzed magad vele, akkor ne törődj ilyen apróságokkal :)

2012. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Én olyan sráccal jártam, aki elvileg egymagas volt velem, de magasabbnak tűntem mellette, mert én vagyok vékony típus vagyok, ő pedig izmosabb, ducibbnak is tűnt... Hét hónapig bírtam ki mellette, eszméletlenül szerelmes voltam belé, de annyira zavart ez a dolog, hogy szakítanom kellett vele. Mindketten sírtunk. Még nem is vagyok túl rajta.
2012. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!