Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőnél az elején elszúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnél az elején elszúrtam mindent még helyrehozhatom?

Figyelt kérdés

Úgy szúrtam el hogy nagyon kedves voltam hozzá mindent megadtam neki és hozzászokott hogy nagy dolgokat kér tőlem mert tudja bármi csak egy szavába kerül. Persze csak kissebb testi kontaktusaink voltak meg a mosolya semmi intím. A következő randira viszont azt tervezem hogy kemény, határozott leszek, irányítani fogom őt(és nem ő engem)a kéréseire pedig nemet mondok.

Szerintetek beválik?


2013. jan. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az válna be, ha végre önmagad adnád.
2013. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne egyszerűbb ha felvállalnád magad, és nem szerepek mögött éldegélnél?
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fogja érteni, ha számít arra mit eddig kapott csalódott lesz és valószínűleg otthagy szerintem ezt éred el ezzel, miért kellett elősre kinyalni a s@ggét? Minek olyan csaj aki a pénzedért szeret? Most edd meg amit főztél...
2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!