Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerény, visszahúzódó lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény, visszahúzódó lányokat hogyan lehet befűzni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki nagyon bejön egyszer beszélgettem vele, látszik rajta, hogy érdeklem őt, viszont nagyon zavarba jött... :) és nem nagyon tudtam mit mondani neki... Miről beszélgessek vele? Miket kérdezgessek?

Én 18/f ő 17/L


2013. jan. 11. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát baártom nem lenné ka helyedbe... nagyon sokat kell neki udvarolni és probálj meg neki kis ajándékokkal kedveskedni. elsösorban a bizalmát kell elnyerned és utána a szívét.
2013. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérd ki valamiről a véleményét vagy kérj tanácsot, olyankor általában bőven tud beszélni az ember és hátha megered a nyelve.
2013. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! próbálkozom
2013. jan. 11. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:

és fontos, hogy ne támadd le. úgy értem...az elején ne keresd fel óránként vagy naponta. ez azért fontos, mert az ilyen lányok (hiába tetszik neki a fiú) könnyen megijednek, és menekülőre fogják. csak szép fokozatosan:)

egy visszahúzódó lány

2013. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Esetleg abban segítenél még, hogyan kezdeményezzek? :) Nem vagyok a facebookos ismerkedés híve... Suliba viszont nem nagyon van egyedül :/ a barátnőivel van szinte mindig!!!
2013. jan. 11. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel, én is ilyen vagyok

lassú közeledés, de az nem baj ha egyértelmű, hogy nem csak barátkozni akarsz, de érezze, hogy hagysz neki időt

2013. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem vagy írj rá interneten, hogy nagyon szimpatikus volt Neked, amikor beszélgetettek, és mi lenne, ha összebarátkoznátok?

azért barátkozást írj, mert ha azt írod, hogy ismerkedni, akkor egyből azt fogja hinni, hogy már randira is hívod, és akkor már húzza is a nyúlcipőt.:)

ha meg mindenképp kerülni szeretnéd az internetet, akkor, ahogy a korábbi hozzászólók is írták, kérj Tőle segítséget valamiben. (például nem látta-e X tanárt? mert keresed. meg kérdezheted, hogy tanítja-e őt? mi a véleménye róla...stb.) ilyesmi:)

és utána mondhatod Neki, hogy múltkor is nagyon jót beszélgettek, és nem lenne-e kedve barátkozni, mert szimpatikusnak tartod vagy a mai nyelven "jó fej"-nek :)

és tényleg csak fokozatosan.

4-es voltam. és hajrá!:)

2013. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -unique- válasza:
Én is ilyesmi lány vagyok... Konkrétan félek a fiúktól... volt egy srác, aki nagyon gyorsan közeledett, a suliban minden szünezben megkeresett. Ez félelmetes. A végén már szinte menekültem előle! Szóval csak szépen, lassan közeledj, és először az "alap témák"-ról beszélgess vele. Zene, film, (esetleg könyv), ismerd meg, ismerjen meg ő is, innentől már könnyebb a dolog. :) Ha pedig már úgy érzed, eléggé ismered, akkor bármiről el tudsz vele beszélgetni.
2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -unique- válasza:
*szünetben. bocsánat. :P
2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!