Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok az ilyen autó vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok az ilyen autó vonzó mások számára, vagy inkább a gazdát rombadöntő (benzin, javítás, alkatrész stb)?

Figyelt kérdés

Ha tehetnétek beruháznátok ilyenre? Nem túl piperkőc


[link]


2013. jan. 11. 22:41
1 2 3
 1/24 A.Romanov ***** válasza:
Olyan mint a batmobil, nem vennék ilyet. :/
2013. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút használhatatlan, és veszélyes.
2013. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mások nyomorognak, vagyis a legtöbb magyar, mások meg ilyen autókat adnak vesznek ihhon is. Nem gyalázatos ez a világ?
2013. jan. 11. 22:43
 4/24 ASOT ***** válasza:

ha lenne pénzem akkor sem vennék itt Magyarországon ilyet.

Ezekre az utakra??? hova?

Egy kisebb dombon nem tudnék felmenni vele.


Akkor inkább egy új Land rovert vennék.

2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
nem ettől gyalázatos.
2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A.Romanov ***** válasza:
Attól függ miből van a pénze... De gyanítom, ha becsületes munkával kereste akkor nem ilyen autót vesz :) vagy örökség vagy bűnöző. Ha bűnöző alapból elítélendő, ha az örökségét erre költi... az is furcsa, bár csak 50%-ban.. De mit filozofiálok itt az élet igazságtalanságáról péntek éjszaka a szex&szerelem topikban? :O
2013. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
reggel leparkolsz vele és estére semmi nem marad belőle...nem érdemes ilyet venni itt
2013. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez egy viszonylag új lambó, az aventador. Nekem nagyon tetszik. De ha rengeteg pénzem lenne, akkor is megfontolnám, költsek-e rá ennyit? Bár előbb rákölteném, mint wellness hétvégékre, meg gyémántokra (bár utóbbi befektetésnek jobb).


Mondjuk én nő vagyok, de azért válaszoltam.

2013. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem is értem igazán mi a probléma, de én azért tanultam, és jelenleg azért dolgozok, hogy valami hasonló kategóriás verdát vegyek magamnak. Mondjuk én inkább AstonMartin párti vagyok... És téged miért zavar az hogy valakinek telik ilyenre? Azért mert neked nem telik. Egyszer azt mondták, hogy: "Ahhoz, hogy valaki gazdag legyen sok szegénynek kell lenni."

És hogy veszélyes? Igen az ha nem tudja vezetni az ember. Tény, hogy az ilyenekkel újra meg kell tanulni vezetni, de utána már ugyanolyan biztonságos mint bármelyik másik olcsó autó... :)

2013. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!