Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az sokszor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor, hogy aki orvos, vagy orvos pasinak a barátnője az sokmindenkivel flegmán viselkedik?

Figyelt kérdés
Most én a fiatalabbakra gondolok, 30 alattiakra. Van nagyon sok ilyen ismerősöm, aki vagy orvos vagy a csaj pasija orvos és a csaj flegmán viselkedik másokkal, lenéző, nem foglalkozik csak magával. Ha bejelölik facebookon távoli ismerősök, akkor sosem jelöl vissza stb. Persze tudom, hogy a többség orvos, vagy ,,orvospasibarátnője" az nem ilyen, de én mégis nagyon sok ilyet ismerek. Miért viselkednek így egyesek?
2013. jan. 13. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ettől függ!!!

Alapból ilyen és kész. Ez még csak egy kis plusz dolog, hogy úgy gondolja, hogy egy köztiszteletben álló ember a barátja, ezért ő még értékesebb..

2013. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jelöl vissza.. nagyon intelligens lehetsz. :)
2013. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a fasbukos dolog olyan,amin nem kéne kiakadni.

De ettől függeltenül én is látom,hogy az orvosok nagyon el vannak szállva mauktól, élet halál urai, mint valami félisten úgy suhannak a folyosókon, és bizony ez a mentalitás ragályos a nőjeikre is. ANgyon nyeregben érzik magukat, főleg a sok hálaboríték után van mire verniük magukat! Ez lehet egy magyarázat ,az eshetőleges fehérgalléros sznobizmusra.

2013. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha bejelölik facebookon távoli ismerősök, akkor sosem jelöl vissza"


Én sem jelölöm vissza, sőt az ismeretlent tiltom is. Pedig nincs is orvos ismerősöm. ;)

2013. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arról tényleg ne nyissunk vitát, hogy ki kit igazol vissza FB-on. Én sem szoktam olyanokat visszaigazolni, akiket 1-2x láttam vagy általános iskola óta nem találkoztam vele és tudom, hogy 99% az esélye annak, hogy soha többé nem látom az életben, maximum szökő évente egyszer...


Az érem másik oldala pedig az, hogy akárhányszor megyek szórakozóhelyre vagy egyéb beszélgetős/ismerkedős helyekre, mindig akad 1-2 komplexusos ember, aki ha megtudja mivel foglalkozom, rögtön elkezdi bizonygatni, hogy ő mennyire okos, művelt és szakmunkásként mennyi szellemi munkát kell neki végezni, például hogy egy ötven oldalas protokollt kellett neki 2 hónap alatt megtanulnia... És hogy neki nincs boríték meg kutyaf@sza (itt jegyezném meg, hogy nem "borítékos munkakörben" dolgozom, de egyesek jobban tudják, hiszen a Vészhelyzetben láttak már kórházat belülről). No comment. Amúgy érdekes (és alapjában véve végtelenül logikus), hogy csak a komplexusos, munkájukban/tanulmányaikban sikertelen emberek viselkednek így. Fröcsögnek mindenkire, mert azt hiszik, hogy ettől nekik jobb lesz valami. És mielőtt félreértenének egyesek közlöm, hogy szakmunkás barátaim is vannak, a fenti történet csak egy példa volt (de behelyettesíthető olyan egyetemistával is, aki 3 év alatt nem jutott túl a 3. szemeszteren).

2013. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!