Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
már régóta ismerem és keresem a társaságát és őis az enyémet közbe kettesben összejövünk esetleg 4 esbe barátnője és az én haverom.amikor nézem őt aztveszem észre hogy őis néz engem de nemtudom mitévő legyek mit mondjak neki vagy mit kérdezzek?és honann lehetek benne biztos hogy énis bejövök neki?másrészt sokszor közeledik hozzám
2013. jan. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Abból amit írtál, elég sok jelét adja annak, hogy bejössz neki. Talán csak félénk, és nem mer kezdeményezni. Hívd el valahová, legyetek kettesben többször, érezni fogod, barátként tekint-e rád, vagy mást is szeretne tőled.
2013. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 13. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni, nyugi. Illetve (bár ez persze függ a korodtól, tapasztaltságodtól, tőle, és még sokminden mástól) egy külső megfigyelő simán látná, csak te túlságosan drukkolsz az egyik lehetőségnek, ahhoz, hogy racionálisan tudj ítélni. A tutibiztos megoldás egyértelműen az, ha elhívod valahova, persze hogy érezze, hogy miről van szó. Vagy igent mond, vagy nemet. Persze tudom, félsz hogy visszautasít, de hidd el nincs nagyon jobb megoldás. Várakozni meg nincs mire. Amúgy abból amit írtál szerintem bejössz neki. Sok Sikert ;)
2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ igen tudom voltmár rá eset hogy egy csajnak bejöttem és semmi nemtörtént fél év után közölte hogy miahelyzet de az istenért se mondta volna ezt meg
2013. jan. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!