Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kissé nehéz a helyzetem, mivel én is lány vagyok. Fogalmam sincs hogy a "kiszemeltem" vonzódik-e a saját neméhez. De rettentően tetszik, és nem tudom, hogy közeledhetnék felé úgy, hogy ha ő nem viszonozza, jóban tudjunk maradni. Mit kéne tennem?

15/L


2013. jan. 12. 01:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd Fejnélküli Lóuvast... :DDD
2013. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindjárt vágtat is és válaszol neked.
2013. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
címeres leszbink is van már
2013. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Te jó isten, milyen emberek vannak itt:D

Feltettem egy tök normális kérdést, normális választ is vártam volna - remélem, megesz titeket a fene, de hál' az égnek kaptam is:DD

(nem leszbi vagyok, hanem bi(K))

2013. jan. 12. 01:22
 5/18 anonim ***** válasza:

Na, látom egyből rám gondoltatok :D


Kérdező: A tekintetéből mit szűrtél le? Nagyon sokat el tud árulni. Nem tudom ez leszbikusnak mennyire megy, de én sokszor megérzem, ha úgy néz rám egy lány...


De ha ismered is és szoktál beszélgetni vele, akkor a viselkedéséből is lejöhet a dolog. Mennyire közeledik hozzád? Izgul? Stb...

2013. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem téged piszkálnak kérdező, csak engem vártak :)
2013. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és elírtam, azt akartam, hogy "nem tudom más leszbikusnak ez mennyire megy"
2013. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nekem sajnos nem igazán megy. csinál olyan dolgokat, amiből arra tudok következtetni, hogy nem vagyok neki közömbös, de nincs nagy tapasztalatom ilyen téren, lehet hogy a természete ilyen.

nagyon jóban vagyunk, csak nem ismerem régóta, ezért félek:)

2013. jan. 12. 01:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátban írhatnál pár példát arra, hogy mit csinál amiből ezt gondolod... hátha tudok segíteni :)
2013. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
lányoknak bezzeg segítesz, te galád :P
2013. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!