Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal és hogyan?

Figyelt kérdés

Azért lennék kiváncsi, mert nem találok magamnak párt. Eddig suliban próbáltam ismerkedni, mert nem járok nagyon bulizni, de nem sikerült sajna. Tudnátok segíteni?

18/f



2013. jan. 13. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én életembe 3x voltam bulizni. Barátnőmet az iskolában ismertem meg. Kosaraztam, meccsünk volt. Ő szurkolt. Aztán összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk, már több, mint 3 éve. (20/F)
2013. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a jelenlegi barátnőmet a koliban ismertem meg és ott is jöttünk össze , bár akkor még volt pasija. Úgy ismertem meg, hogy azonos a családnevünk és volt hogy elcseréltük a csekkeket. November óta járunk és többen már megmosolyogták az azonos családnevet és már egyből azt hitték házasok vagyunk.

22\F

2013. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Face book , palacsintát sütött én hozzászóltam és elkezdtünk ismerkedni személyesen is azóta eggyütt vagyunk . 29/f
2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Itt. :)
2013. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
itt gyakorin:D 3 éve tart bár úgy néz ki nemsokára vége:(
2013. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2013. jan. 13. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most szingli vagyok de elmesélem hogy az elsö pasimmal hogy jöttem össze. elöször is MINDEN ÍGY VOLT NEM KAMU . buszoztam haza és oda ültem egy nagyon helyes fiú mellé. csörgött a mobilom de pont lekellett szálnom ezért megfogtam a kabátomat és futottam hogy még letudjak szálni ne csukja be az ajtot. a táskámat a buszon hagytam de erre mar csak otthon jöttem rá. a táskába voltak az irataim,sulis cuccok stb. rá 2-3 órára valaki elkezdett hivogatni de mivel nem ismertem a számot sose vettem föl a telefont. utána egy napra rá valaki csöngetett mikor kinyitottam az ajtót ott volt a táskám de egy ember se állt az ajtóban. kinyitottam a táskát minden benne volt de plusz egy bonbon és egy telefon szám. felhivtam találkoztunk,randiztunk,öszejöttünk. 1 évig voltunk együtt. kiderült a lakcímkártyámról tudta hol vagyok . ja és az a fiú volt aki mellett a buszon ültem az a helyes... de vége lett sajnos... :(
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első pasimmal buliban, másodikkal szintén buliban. harmadikkal neten, bár nem társkeresőn, hanem egy közösségi oldalon rámírt. a következő pasimat már eleve ismertem, ő nyomult rám, mikor megtudta, h egyedülálló vagyok. jelenlegi barátomat neten, társkeresőn ismertem meg.
2013. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsőt társkeresőn pedig a szomszéd faluban élt:O 3 és fél évig voltunk együtt, másodikat munkahelyen vele 1 év, harmadikat szintén társkeresőn 3 hónapja.

De remélem nem lesz több, Vele akarok lenni életem végéig..

2013. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Facebook-on!

Kiírtam valamit,ő hozzászólt...utána elkezdtünk talizni,ismerkedni..majd összejöttünk,és most is együtt vagyunk!

23/N

2013. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!