Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány barátom azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátom azt mondta, ha nem lenne férje akkor járna velem. Ezt hova tegyem?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 éve barátok vagyunk,ő nő én meg férfi.És mostanában nincs senkim.És ezt mondta,de csak vigasztalás képp vagy több is lehetett benne?
2013. jan. 13. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szemeteskosárba.
2013. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehová. Ez a "jófej vagy, örülök, hogy figyelmes vagy velem, de ha nem lenne férjem, akkor se lenne semmi esélyed" szép megfogalmazása.
2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennék férfi, akkor nő lennék. Teccik érteni a hasonlatot?
2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 KMJ ***** válasza:
100%
Nem mindegy? van férje.
2013. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Azt hogy kellesz neki és a labda nálad van.-Ezt jelenti.
2013. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mindegy,hogy valaki kedves akar lenni,de hazudik,vagy úgy is gondolja.
2013. jan. 13. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
de van férje. tehát nem járna veled. ilyet én is mondanék, ha bátorítani akarnám egy letört barátomat. egyik fiú haverom is mondott olyat nekem, h bárcsak több lenne belőlem abban a csajban, akivel randizott, akkor járna vele. mégsem akart sosem tőlem semmit, és én sem tőle.
2013. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom. Foglalt, kapcsolatban levő, férjezett, netán válófélben levő lányok, nők, asszonyok ilyet komolyan soha nem mondanak. Ha mégis "felszabadul", 99,9%, hogy esélyed nincs nála.
2013. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor már tényleg csak messze lakó csajoknak tetszem.De mindegy is,úgy se vagyok valami nagyon alkalmas egy egész kapcsolatra...
2013. jan. 13. 23:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha a nők férjhez mennek, már könnyedén tesznek ilyen kijelentések, akár flörtölés céljából is, hiszen nincs semmi következménye. Ha te mint pasi, bármi komolyat akarnál, mondjuk dugást, akkor lehet mondani, hogy "jaj, mit képzelsz, nekem férjem van!" De a bókokat jó volt hallani, meg az egónak is jót tesz, ha egy pasi fut utána.

Hova tedd? Sehová. Nem gondolja komolyan és ha komolyan is gondolja, úgyse lehet semmi.

2013. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!