Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a kovetkezo lepes? 21/F...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Mi a kovetkezo lepes? 21/F aki masodszor talalkozik majd egy lannyal?

Figyelt kérdés

A lany 23 eves. Vekony, magas, csendes szep VISZONT nagyon muveszlelku-szinte a maga vilagaban el, szeret irni, rajzolni gyakorlati erzeke erre a vilagra szinte 0. Azonban megis tetszik nekem. Elvittem inni elso alkalomkor de csak az erdeklodesrol meg az eletemrol/az o eleterol beszelgettunk.

Masodjara mit csinaljak? Nem volt meg semmilyen tapintas, se csok abban a ropke MASFEL ORABAN multkor. Nezzek megy egy filmet vele? Varosnezes? Muzeum?

Egyatalan.. mit kell csinalni az ilyen erzelmes, muveszi lanyokkal? vagy tudni roluk..



2013. jan. 15. 02:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
hegedültök :D
2013. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Mága Zoltán koncertjegyet.
2013. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én festettem már művészlánnyal, két órán keresztül, és szinte alig beszéltünk, de egyáltalán nem éreztük ezt gáznak.:) Fessetek!
2013. jan. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit kezdenél egy művészlánnyal?
2013. jan. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam festeni, az ördögöt a falra.
2013. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vonóval?
2013. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
komolyan sracok. nem festek, nem rajzolok. irni nagyon szeretek en is.
2013. jan. 15. 02:55
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Vigyél neki virágot, kísérd majd haza, legyél vele nagyon figyelmes, pl. ha leül húzd ki a széket, segítsd le a kabátját, vagyis legyél udvarias.

Konkrét válasz nincs arra, hogy mi legyen a következő lépés, mert úgyis a szituáció fogja adni és tudni fogod, mert tudnod és érezned kell majd, hogy pl. már megcsókolhatod-e, vagy még korai lenne neki. (Mert ez azért változó.) Nincsen erre szabály vagy hasonló, hogy az első randi után mi következik. Csak ne izgulj, menj el a randira, érezzétek jól magatokat és hidd el, minden jönni fog magától, tudni fogod, hogy mit csinálj. ;) Szerintem a filmnézést tartogasd későbbre, mert közben nem tudtok annyit beszélgetni. Én múzeumba sem vinném, mert ha jól sejtem te nem vagy művészlélek, nehogy nagyon elund magad, amíg a lány belefeledkezik 1-1 festménybe. :D Városnézés az jó, vagy esetleg vidd el vacsizni.

2013. jan. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Planetárium!

Barátnőmmel amikor randiztunk nekem is nehézséget okozott, hogy hová vigyem, ő is amolyan művészlélek, festő, a saját kis világában él. De a Planetárium tökéletes randihely volt. Sötét volt, érdekes, csillagok...aztán jöhetett a csók.


22/F

2013. jan. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy kicsit skizo is. ilyenkor vigyazzak?
2013. jan. 16. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!