Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány visszautasítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány visszautasítja a közeledéseteket de továbbra is igyekszik a kapcsolatotokat (mint baráti) fenntartani és szívesen találkozik is veletek akkor. Többi lent?

Figyelt kérdés

-elképzelhető szerintetek hogy egyszer a jövőben még is összejöjjetek? -vagy evvel csak magamat probálom meggyőzni arrol hogy egyszer tényleg összejöhet?

Azért irtam az elejét többesszámban mert igy könnyebb volt megfogalmaznom.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. nov. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sincs kizárva, de nem valószínű.
2011. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha tényleg szeretnél vele járni... akkor ne sajnáld az időt ... csak valamitől még fél (vagy megbántották korábban, vagy még új neki a helyzet, vagy azt hiszi, hogy eljön a királyfi fehér lovon).

De ha ragaszkodik hozzád, mint ember... akkor megéri... és egyszer csak megnyílik, és nagyon jól fogjátok együtt érezni magatokat.

2011. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Bocsi, előbbi vagyok.

A barátságon alapuló...idővel mély szerelemmé váló kapcsolat 100x értékesebb, mint egy könnyen szerzett !

Csak később ne feledkezz meg róla ... mert megtartani is akarni kell... mindkettőtöknek kell érte tenni.

Én nem hiszem a gyakori párkapcsiban... az nagyon tárgyias ! Sokkal több szép élményetek lesz, ha nektek összejön. Szurkolok :)

2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

csak az a furcsa nekem hogy bár nem akar tölem most semmit viszont mégis barátkozni akar.

nem tudom mennyire leszek képes arra h barátkozzam vele mert már kezdek többet érezni iránta?

2011. nov. 17. 14:45
 5/8 Gergo_30F ***** válasza:

lehet, hogy #3-nak van igaza, de nekem ez sose tetszett, nem szeretem szivatni magam.

inkább legyünk barátok: "a kutyád megdöglött, de azért játszhatsz vele"

nem ugyanaz...

2011. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Volt egy fiú barátom, aki próbált közeledni, visszautasítottam. Maradtunk barátok. Aztán egyre többször hívogatott, hívott moziba, kajálni (szóval nem tudta magát tartani a megállapodásunkhoz) Beszéltem vele, hogy ha nem megy neki, akkor inkább ne találkozzunk.

Megszakadt a kapcsolat is, minden téren.

Szóval, amit szeretnél igen ritka. Ne erre építs. Majd ha ad valamiféle jelet, akkor gondolj bele többet.

28/n

2011. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több variáció lehetséges, hogy mi motiválja a lányt. Ezt nem hiszem, hogy mi fogjuk neked megmondani. Például lehet udvariasság, mert rosszul érzi magát, hogy el kellett utasítania, de emberileg kedvel. Az is lehet valóban, hogy csak nem tudja, mit akar; még nem akarja. Ha valóban fontos neked a lány, akkor persze, tartsd meg a barátságot, de ha tehetek egy javaslatot, próbáld valahogy azt mutatni felé, hogy igazából ÚGY már nem is érdekel. A nőknek az ilyesmi bántja a büszkeségét. Arra is vigyázz, hogy ne érezhesse úgy, hogy ő az első. Ha megbeszéled egy haveroddal, hogy beültök valahova, és a lány is bejelentkezik, hogy épp abban az időpontban elkísérhetnéd cipőt venni, akkor ugye mondanom sem kell, hogy menj csak a haverral, mert neki előbb ígérted. Elvégre ugyanolyan barátod, mint a lány... :)
2011. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,véleményeket igazán elgondolkoztatóak.
2011. nov. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!