Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akit egy bulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit egy bulin ismertem meg (kicsit reszeg voltam) de ott jol elbeszelgetunk. De nem tudom mien temakro beszelgesek vele hogy ne legyen az a KINOS CSEND es hogy ne untassam es hogy hogyan tudnam jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Mirol beszejek vele mikor talalkozunk?

Es az is baj hogy jozanon kicsit szegyenlos vagyok!


2013. jan. 16. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs más válasz, mint hogy "ami jön". Nincs egy eltervezhető séma. Spontánul kell folynia a beszélgetésnek.
2013. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat pl rairok facebookon es lefagyok es beparazok mert nincs amit irjak neki es ez ellen szeretnek tenni valamit
2013. jan. 16. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobj be 2 felest, és jobban jönnek majd a szavak.
2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert ennel komolyab valaszokat varok !
2013. jan. 16. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig ez tényleg működik. Én egyszer hetekig nézegettem egy csajt, nem mertem ráírni, görcsöltem, úristen, milyen szép, biztos naponta 50-en próbálkoznak nála, esélyem sincs.

Egy nap aztán fogtam, bedobtam 2 pohár páleszt, leültem, ráírtam, dumáltunk, másnap randiztunk.

2013. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!