Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ismerkedési mód ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ismerkedési mód ez?

Figyelt kérdés

Mostanság lettem bátrabb, és ismerkedek lányokkal.

A célom valamiért az, hogy tökéletesre köszörüljem a csorbát, ami nálam azt jelenti, hogy magamba bolonditsam a nőket. Most épp van egy csaj, és valamiért ösztönből ez jön, hogy minél jobban magamba bolonditsam.

Miért jön ez ösztönösen? Normális dolog ez?



2013. jan. 16. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
tetszik,meg akarod tartani.....szerintem nincs ebbe semmi
2013. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ezt a nőt megakarod tartani és el sem akarod engedni többet. Ezért jön ez ösztönből és ezért próbálsz meg mindent elkövetni, hogy totálisan beléd szeressen.


Van egy jó öreg közmondás:


Addig jár a kútra a korsó míg eltörik. No már most, addig játszottál, és addig próbálkoztál, hogy ráakadtál arra az emberre, aki neked valóban kell.Ez a nő neked nem úgy kell mint az eddigiek, ez más-és erre kezdesz rájönni.

2013. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mond h ez nem igaz...


Én ezt az egészet egy játéknak akartam, hogy teljesen magamba bolonditsak egy nőt. A cél az volt, hogy kikoszoruljem a csorbát, és ha komolyabb nő akad, akkor azt is magamba bolonditsam.


Remelem tévedsz h meg akarom öt szerezni és tartani, mivel én alapba nem akartam tőle az elején semmit.

2013. jan. 16. 10:20
 4/22 D'a ***** válasza:
megtetszett neked..szeretnéd ha veled lenne.. ennyi :)
2013. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a gondolkodás már késő, amit a 3-asban irtál. Nyakig benne vagy-és ráadásul érzelmileg. Ez van. Legközelebb nem fogsz játszani más emberekkel, csak reménykedj, hogy az adott nő-már ha ennyire sokat jelent számodra-kellő inteligenciával és EQ-val rendelkezik...
2013. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg lehet valahogyan fordítani még a folyamatot? Ő nem hozzam való csaj, nem is akartam tőle semmit...
2013. jan. 16. 10:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Honnan veszed amúgy h érzelmileg benne vagyok nyakig?
2013. jan. 16. 10:27
 8/22 anonim ***** válasza:

Az írásod árulkodik:D


De olyan ovis kérdéseket teszel fel, hogy az valami döbbenet. Nem volt kötelező szerintem a játékba belekezdened, most meg majd szívni fogsz mint a torkosborzi. Legközelebb 2x megfogod gondolni mikor és kivel játsz:DD

2013. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

6


Elmenekülhetsz, de hogy idő kérdése és visszafogsz térni az adott emberhez-azt boritékolom:DD

2013. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Egy ilyen játékban meg nincs semmi különös. Ha megtetszik egy csaj és meg akarom szerezni akkor mi van? Akkor borul az elmeleted.

Egyébként nem ovis kérdések, csak nem tudom elhinni amit leírsz. Olyan hihetetlen, amúgy sem akartam komoly kapcsolatot, ez egy jatekkent indult.

2013. jan. 16. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!