Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van olyan normális oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van olyan normális oldal, ahol debreceni lányokkal, huszonévesekkel lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem chat.hu ra gondolok, de nem is valami randibaromságra, ahova képet kell tölteni adatlapot, sms regisztráció stb macera van, hanem csak szimplán írhattok egymásnak, de lehetőleg ne trollok legyenek... Amolyan barátkereső.

2013. jan. 16. 19:29
 1/3 The Other ***** válasza:

És igen, a 3. debreceni kérdés máma...

Ennyire kétségbe vagy esve, hogy már csak a GYK maradt az utolsó reménysugár?!


Akkor elveszem tőled ezt is:

Debreceni lányok, ha meg akartok ismerni egy jóképű, sármos és okos srácot, akkor NEKEM (25F) írjatok, ne a kérdezőnek! Köszi! ;)


Na, így hátha abbahagyod mára a netes szenvedést és kimész a való világba (nem a TV-sre gondolok).


Amúgy (tudomásom szerint) nem létezik olyan oldal, ahol lehet hely- és korspecifikusan ismerkedni, de nem társkereső vagy chat oldal.

2013. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Other ***** válasza:

Illetve eszembe jutott, hogy a közösségi oldalakon is lehet általában hely és kor szerint keresni, de ennyi erővel az utcán is zaklathatnád a lányokat.


(Amúgy írt egy lány, de 20 év alatti, szóval elköszöntem tőle)

2013. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg írt egy csaj az elobbi hsz-edre, hogy ismerkedne? Nekem még sose írtak! Amugyis utalim az osszes debreceni csajt.
2013. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!