Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is kiábrándítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kiábrándítóak a mai tini lányok? Így mégis van értelme egyáltalán ismerkedni lányokkal, ha úgyis csak a szenny van mindenhol, sehol egy különlegs lány, akit keresek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 10/10


Az a baj, hogy hiába szólítottam le lányokat kb. 99%-uk élből elutasított, nem is igazán nyitott az ismerkedésre vagy csak a külsőm zavarta őket, nem tudom, de most nem is ez a lényeg. Az a kevés, akit egy kezemen megtudnék számolni sé rendes meg bejött külsőre is, nos ők meg már foglaltak mind. Úgy látszik ilyen szemét az élet.

2013. jan. 16. 21:01
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretem, ha csak úgy leszólítanak az utcán, én ehez túl félénk vagyok és zárkózott. Szerintem keress valami hobbit ahol lányok vannak, vagy járj el könyvtárba, kérd meg az ismerőseidet, hogy mutassanak be nekik... Gyülekezetbe is elmehetsz, ott eléggé valószínű, hogy rendes, normális lányokat találsz...
2013. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
B-a-r-o-m-s-á-g.
2013. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
33%
Először is pontosítsunk, a lányok szeretnek ismerkedni és nyitottak a dologra, csak épp veled nem akarnak megismerkedni, mert nem vagy annyira értékes...nemis igazán értelek, különleges lány??? ah vagy arra vár a kolléga hogy az ölébe pottyan egy szőke bombázó - igen ez valószínű - nem, azért meg kell dolgozni.
2013. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!