Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme ennek a végeláthata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek a végeláthatatlan siránkozásnak?

Figyelt kérdés

Elmondom én hogy látom a helyzetet.

Vannak vonzó nők és vonzó férfiak, vannak átlagos külsejűek, és vannak csúnyácskák. Stimmt?

Egyértelmű, hogy alapjáraton mindenkinek a másik nem legvonzóbb tagjai tetszenek legjobban (hiszen ettől VONZÓAK), apróbb ízlésbeli különbségek mellett (szőke/barna, stb).

Na most, szerintem nagyon egyértelmű, hogy csak eme szempontokat figyelembe véve, mindenki a saját szintjén találhatna párt, mert a kereslet-kínálat szabályai ezt diktálják.

Persze léteznek egyéb tényezők, mint a pénz, a szociális státusz, a megnyerő személyiség, intelligencia, stb, amik egyeseknél latba eshetnek.

Ez egy teljesen logikus, természetes dolog. Ugyanolyan, mint ahogy az ember állást keres. Mindenki szeretne kiskorában űrhajós, autóversenyző, vagy híres színész lenni, de azért a legtöbb ember megállapodik valami képességeinek megfelelő munkánál.

Értjük az analógiát?

Na most nekem semmi kifogásom az ellen, hogy valaki magasabbra akar törni. Becsülöm azt az embert, aki mekis eladóként kezd, de nem adja fel az álmait, és végül megvalósítja.

De könyörgöm, ez a siránkozás miért kell? Fogadjuk már el, hogy nem születtünk egyformának, az élet nem fair, és aki rosszabb adottságokkal született, annak százszor annyit kell tennie ugyanazért, mint aki jobbakkal. Ha meg ez túl sok, nincs meg az akaratereje, vagy az ambíciója, akkor be kell érnie kevesebbel.

Semmit nem fog változtatni a helyzeten, hogy naponta 50X kisírjuk itt magunkat. Azon is panaszkodhatnánk naphosszat, hogy van, aki gazdag családba született, és sosem kellett semmit tennie a jómódért. De ettől neked még nem lesz jobb, viszont tehetsz azért, hogy idővel te is megteremtsd magadnak azt, amibe ő beleszületett.

Talán lejött, hogy igazából itt most nem a kérdés a lényeg, csak szerettem volna kicsit reflektálni erre a trendre, ami már hosszú ideje megy ezen az oldalon.


2012. dec. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most te is sírsz. :D
2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 27. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
csak reménykedünk, hogy Isten/sors/karma vagy tudja a tököm látja a kérdést...
2012. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy sokan nem elégednek meg egy hasonló adottságú partnerrel.Még a teljesen átlagos lány kortársaim is a legjobb pasik után rohangásznak.A hozzájuk hasonló,átlag fiúkat nem érzik magukhoz méltónak.

16/F

2012. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hova adják ki a dühük és megkeseredettségük szerencsétlenek? Anonim oldal, direkt erre a célra van. Épp az előbb tett ki egy srác egy kérdést, hogy miért nincs párja. Szétszedték érte, meg kis lúzernek lett titulálva. Előtte vagy 3 lány felkínálta ugyanígy magát, ott bezzeg mindenki a s*ggüket nyalta.
2012. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem,csak az idióták siránkoznak és a te elméleted is helytelen,mert nem lehet logikával magyarázni olyan dolgokat,amik érzelmeken alapulnak.Senki nem tudhatja,hogy kibe szeret bele.Persze lehet vonzódás azt elismerem,de a vonzódás nem szerelem és önmagában kevés egy normális kapcsolathoz.

Az érzelmekben nincs logika.Az emberek ízlését pedig,nem lehet meghatározni a külsejük alapján.

2012. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenkivel megpróbálják elhitetni azt a mesét, hogy mindenki egyenlő, aztán jönnek sorban a pofára esések.
2012. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem sincs pasim, de egyszer sem tettem ki ide kérdést, a csodát várva, mert mi változna, ha kiírnám?... igaza van a kérdezőnek amúgy. És fiúk akik kiírnak egy ilyen kérdést azt várva, hogy álmaik nője rájuk ír, higgyétek el, egy csaj sem írna rá egy ilyen rinyálógépre, ha meg mégis, az nem lenne az "esetetek"...de nem baj, sírjanak csak, biztos könnyebb, mint leszólítani egy csajt...
2012. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!