Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a mai társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai társadalomban van értelme egyáltalán próbálkoznia a köztudottan nem vonzó fiúknak a lányoknál?

Figyelt kérdés
Én már belefáradtam, hogy a külsőm miatt előre tudom, hogy felesleges is ezt vagy azt a lányt leszólítanom, úgyis elutasít élből és nem is kíváncsi a külsőm miatt arra, hogy ki is lehetek személyiségre. Ez sajnos folyton így történt, akárhányszor is próbálkoztam ismeretlen lányoknál. Nagyon ritkán volt, hogy egész jól eldumálgattam egy lánnnyal, de kiderült, hogy van pasija vagy ő nem szeretne tőlem mást max haverságot. Nem értem miért számít ennyire a külső a lányoknál, mert bár tény, hogy nem vagyok se adonisz se góliát, de egy kis ember is tud szeretni szerintem, csak a lányoknak van baja a méretemmel, kis tömegemmel, pedig direkt igyekszem olyan lányokat leszólítani, akik max akkorák, mint én, mégis zavarja őket szerintem, bár a képem sem egy szép látvány, de valami azt súgja, hogy az alacsonyságom és kis tömegem jobban zavarja őket, hiszen olyan sok magas vagy nagy mackós, de ronda fejű srácnak van szép barátnője, szóval én már tényleg kezdem azt érezni, hogy a magasságé és a nagy tömeg fontosabb a külsőben, mint az arc.
2013. jan. 17. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet privátba..

Próbálok tippeket adni

17/L

2013. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így jár az, aki rondának szuletik.nem tehetsz róla, az igaz, de ne reménykedj, te bizony magányos maradsz egész életedre.bocsi.
2013. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet,érdekel milyen vagy,mert itt nagyon rossznak írod le magad. Az is lehet,hogy az önbizalomhiányod ijeszti meg a lányokat. Ismerek több srácot is,akik egyáltalán nem néznek ki jól,sőt... Mégis van barátnőjük,mert határozottak és van önbizalmuk. Ha Te elhiszed magadról,hogy jó vagy,akkor a lányok többsége is el fogja hinni! És ha tényleg nem nézel ki jól,akkor csak azt tudom ajánlani,hogy először barátkozz,és légy türelmes! Én nemrégiben zúgtam bele az egyik srác barátomba,pedig láttam én is,hogy nem néz ki jól,de a belsője annyira megfogott,hogy minden nap rágondoltam,mindig vele akartam lenni. Sajnos nem lett belőle semmi,mert mire én akartam volna valamit tőle,addigra már nem érdekeltem,nem keresett,és eltávolodtunk egymástól. Utána tudtam meg,hogy azért mert szerelmes volt belém,és fájt neki hogy velem volt de nem lehetett semmi. Na mindegy, nem untatlak ezzel.:D A lényeg,hogy légy magabiztosabb picit,és ne legyél ilyen pesszimista,mert ez nem jön be a csajoknál! Ha barátkozni kezdesz,akkor a belsődet is megismerik,és lehet hogy kialakul a szerelem.
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy feleseleges....
2013. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem foglak hitegetni, hogy majd biztos lesz valaki, akit nem érdekel a külsőd, mert az igenis számít, csak nem mindenkinél van az első helyen.

Ha csak szép lányoknál próbálkozol, nem valószínű, hogy sikerrel jársz. Próbálkozz a nem annyira szép lányoknál. Ott sem biztos, hogy mindenkinél sikerrel járhatsz, de nem hinném, hogy az összes visszautasítana.


Ha pedig ez a megoldás nem tetszik, és azt gondolod, hogy miért legyél olyannal, aki nem tetszik, akkor már meg is kaptad a választ saját magadtól arra, hogy miért nem érdekled a lányokat, és miért számít nekik a külső.

2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:

Kedves kis tomegu kerdezo!

Meg mindig nem unod ugyanazt a kerdest atfogalmazva napi 2x feltenni?

2013. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!