Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik a jó fej de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a jó fej de csendes fiukat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,de ez személyiségfüggő. :))

17/L

2013. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi
2013. jan. 17. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Az egyik barátnőm rengeteget beszél, és jól elvannak a csendes barátjával, beszél helyette is :D Én azokat szeretem, akik sokat beszélnek, és tudják ők is irányítani a beszélgetést.

Szóval a hangsúly a közös hullámhosszon van :)

2013. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy sokan kerülnek :/. 20/F
2013. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szeretem őket de ők engem nem.
2013. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem, nekem a párom is ilyen volt.

19l

2013. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki kit?

Nem kell valakinek gátlásai legyenek attól, ha egy kicsit csendes, ez kellemes jellem, főleg ha az illető értelmes és jó fej, aki csendes és visszahúzódó, sokszor sokkal odaadóbb társ, ami jó dolog:) Persze, a lányoknál is az ízlés emberenként változó.

Vannak olyan felszabadult, gátlástalan emberek akik szinte bárkinél bevágódnak, de neked szerintem inkább különlegesebb lányokat kell keress.

2013. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!