Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kelthetem fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetem fel egy népszerű fiú érdeklődését?

Figyelt kérdés
Mindenki biztat ,hogy írjak rá ,mert lenne esélyem stb. Nem lenne kicsit nyomulós? Mit írhatnék neki? 15/l ( Ő nem ismer engem...)
2013. jan. 17. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél te is népszerű.
2013. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát...mennyi idős a srác...mert sztem simán ráírhatsz...nyilván nyomulós de ha nem tud rólad nem tud szeretni:) de ezáltal tudni foglya kivagy és talán több is lehet szval egy probát megér...de a fiu korát ird le plz mert az azért fontos hogy veled egykoru vagy mittudomén mongyuk 20 éves...
2013. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Velem egykorú:)
2013. jan. 17. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
akk nemlesz gond....habár 15 évesen még nem minden fiu elég érett...mondom így 18 évesen :) de mondom egy probát megér
2013. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem.:) De mit írhatnék neki? :é
2013. jan. 17. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
nem jo neked egy srác aki nem menő?
2013. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan fiúm is. Volt már olyan akibe szerelmes voltam és nem volt menő..:D csak most nagyon megtetszett ez a fiú, gondoltam egy próbát megér:)
2013. jan. 17. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a menő fiuk általában minden lánynak megtetszenek..akiknek nem azok azért nem merik igényüket kifejezni a menők iránt, mert nem tartják méltónak hozzá magukat.


pl mivel én vézna, alacsony és nem tul joképü vagyok, ezért azt mondom, hogy nem tetszenek a modell lányok. Pedig egyszerüen csak arról van szo, hogy minek várjam el egy lánytól a tökéletes alkatot, ha nekem nincs?

2013. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tomark ***** válasza:
Justin Bieber?
2013. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!