Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan / hol jöjjek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan / hol jöjjek össze népszerű, szép lányokkal?

Figyelt kérdés

18 évesen elegem lett hogy nem volt barátnőm ezért elkezdtem rámenni h minnél több pénzem legyen. Közben aztán lett egy 6 évig együtt voltunk de szakítás lett. Nem jártam igazán soha klubbokba, az éjszakába, a barátnőmmel is ilyen közös programokat csináltunk mindig 1-2 állandó baráttal. Nem vagyok egy nagy népszerű ismerőseim száma alig 80, haverjaim nincsenek viszont van 2 jóbarátom.

Most h szakitottunk találni akarok egy igazán jó nőt. Nem érdekel hogy mi lesz belőle de egyszer akarom h meglegyen, élvezni akarom az életet nem csak a 4 fal között ülni meg dolgozni. Havi keresetem az átlagbér sokszorosa, szeptemberben sikerült vennem egy 2 éves X6-ost. Izmos vagyok, 178 cm magas, 80kg de nem jóképű nem a nők álma (középiskolás éveimben minden csaj kiröhögött ezért nehezen kezdeményezek)

Mindenhol azt hallani hogy a jó nők a pénzre hajtanak, főleg a fiatalok, de én ezt nem veszem észre. Elmentünk egy discoba, rendesen felöltöztünk, stb de mégsem sikerült semmi. A kocsi-lakáskulcsot meg csak nem fogom lóbálni, nem vagyok paraszt. Sehol nem jön össze, átnéznek rajtam.


Talán mégsem a pénz számít? Inkább a népszerűség / ismertség? Egy celebecske ismerősömnek semmi pénze állandóan ingyen bulikba jár, meghivattatja magát, anyjával lakik de mégis azért mert benne van a tv-ben bomlanak utána a jobbnál jobb fiatal csajok.


Mit rontok el? Mit csináljak? A munkám terén nagyon sikeres vagyok 26 évesen, de hiába?


2013. jan. 15. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az álmaidban...
2013. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Naaaa kezdik megérteni a pasik, hogy a nőknek (az igazi nőknek, nem a plázacicákról beszélek) nem számít a pénz
2013. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez érdekes, komolyan nem értem. bár az is lehet a gond, ha városban élsz. faluhelyen vagy kisebb városokban a csajok nagyonis buknak a gazdag férfiakra. egy X6-ost ha látok, akármilyen férfi ül benne, mindig egy kikent pics.a ül mellette. szóval tényleg nem tudom, hol a hiba
2013. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy a lányok a kocsikulcsodba szeretnének bele.A lányok az őszinteséget, a normális pasikat bírják, akik egy menet után nem hagyják ott.
2013. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egy szó EGYÉNISÉG, még egy ÖNBIZALOM és még valami: nem diszkóba kell keresni. Legrosszabb ötlet. A pénz? csak a k*rváknak számít már bocs, az a csaj az életbe nem fog TÉGED
2013. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szóval folytatnám előző vagyok, véletlenül elküldtem az a csaj sose fog téged értékelni, aki a pénzedre hajt.
2013. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A fővárosban élek, igen.

Az a baj, hogy én is pont ezt láttam mindenhol, ezt hallottam minden nő ismerősömtől, hogy "csak pénzes legyen" "megadja az anyagi biztonságot". Akkor hogy van ez?

Amúgy normális vagyok, nem szoktam kihasználni lányokat. Egy dekoratív, szép normális lányt keresek. Nem kell hogy diplomája legyen, lehet egy kicsit csacska is csak jól "ellegyünk".

Amúgy önbizalmam minden ellenére nincs. Se a konditerem se a pénz valahogy nem hozta meg. Munka területén amihez értek nagyon jól magabiztosan elő tudom adni magam, de a való életben főleg lányoknál nem megy. Az a baj, hogy a munkám környékén (informatikai cégnél vagyok vezető pozícióban) nem nagyon vannak nők, még recepciós, titkárnő is csak egy-egy akad.

Azért mentünk diszkóba mert ezeket az értelmiséginek mondott helyeket nem szeretem (romkocsma, kiskávézó, stb.) viszont az elektronikus zenét igen. Meg mindenki akit kérdeztem azt mondta, hogy ott van a legnagyobb esély, pl. nappal utcán ne próbálkozzak mert úgy mindenkit elhajtanak a nők.

A főnökömnek is csinos 22 éves barátnője van, ő 30. Először a poziciója, pénze keltette fel a csaj érdeklődését, de most már babát várnak és látszik hogy szerelmesek! Tőle nem kérnék tanácsot, nem vagyunk olyan viszonyban.


Valami tanács?

2013. jan. 15. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Te esetedben az lehet a gond, hogy határozatlan vagy. És a legtöbb nő ezt nem igazán szereti. Velem is előfordult már sokszor, hogy egy olyan fiúhoz vonzódtam, akit nem tartottam külsőleg szépnek, de az egyénisége nagyon megfogott.:) szóval legyél határozott,utazgass, érezd jól magad a bőrödben. És akkor majd Te is összefutsz egy lánnyal, akinek nagyon szimpatikus leszel.:)
2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Önfejlesztés
2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TiRIK78ICUA


Pedig hidd csak el hogy a pénz a dominál elsődlegesen, mégha sok csaj áll szenteskedik is....

2013. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!