Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogyan hódítsam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopi_88 kérdése:

Segítség! Hogyan hódítsam el a lányt?

Figyelt kérdés

2 hete megismerkedtem egy lánnyal, de mivel nem voltam a környéken ezért csak facebookon beszélgettünk. Igazából ő írt rám először, és így nagyon hamar kiderült, hogy bejövök neki, de igazából mikor érdeklődtem nála, hogy összejönne-e velem folyton olyanokkal jött, hogy alig ismerjük egymást, meg hogy ő mostanában nem tudja, hogy mit akar, stb. Aztán Tegnap elhívtam pizzázni és tök jól elvoltunk végig beszélgettük azt a 3 órát, de végül nem mertem megcsókolni, mert féltem, hogy visszautasít. Csajok ti hogy adjátok tudtára a pasinak ,hogy örülnétek ha megcsókolna? Na aztán, ma írtam neki, hogy ráér-e, megüzente hogy hol van, de mikor odaértem, valamelyik srác haverjával ebédeltek, szerencse, hogy nekem se volt sok időm így csak 15 percet voltam ott, de úgy érzetem, mintha nem örült volna nekem :S

(amúgy nagyon sokat szokott lógni a barátaival)

De nem akarom feladni a csajt, mert nagyon nagyon megfogott és ő kell.

Úgy, hogy kérhetnék tanácsot, taktikát, akármit, hogy hogyan csábítsam el :)

Megjegyzés: Holnap szalagavatója lesz, amitől kicsit félek is, mert kitudja ott kivel mit fog, főleg hogy régen eléggé "kalandosan" élt, és hát állítása szerint 1 éve már megjavult. Mondjuk amiket mesélt kicsit kisebbségi komplexusom is támadt :S Én azért visszafogodtab életet éltem.


2013. jan. 18. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
személy szerint szépen nézek a fiúra és lekap általában :D az, hogy akkor épp nem örült neked (vagy legalábbis úgy tűnt) lehet azért volt, mert a haverjával volt találkozója. :D amúgy szerintem jó útion haladsz, hogy összejöjjetek :) én örülnék,ha ilyen fiúk lennének és nem visszataszítóan nyomulósok :)
2013. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt attol, hogy konnyen adta magat tobb mindenkinek, az nem jelenti azt, hogy "ugyesebb" Nalad barmiben is. Ugyhogy ne legyen kisebbsegi erzesed, sot.... Inkabb neki lehetne.

Talan most kicsit varnod kene, hogy O kezdemenyez-e.. talan most varnek, hogy a kovetkezo lepest O tegye meg, mert ha megteszi akkor biztos lehetsz benne, hogy bejossz neki.

2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Egyelőre most várok azt meglátom, hogy keres-e.
2013. jan. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!