Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hóditsam meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam meg azt a lányt akit szeretek, de nem tudom, hogy ő is szeret-e?

Figyelt kérdés

Nem olyan meghódítási techn. kell,hogy hívjam el valahova,stb. Először a bánásmódra vagyok kíváncsi,

aztán a részletekre.Előre is köszönöm!


2009. márc. 9. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Az apróbb részletekre is oda kell figyelni!

Régóta barátok vagytok?

Kérlek írd le, úgy könnyebben tudnék segíteni!

2009. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg írjál valami konkrétumot,így elég nehéz.:-)
2009. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A lánnyal szemezgettünk már,de nem tudom mi a szándéka.

Néha lyan minta utálna,néha mintha oda lenne értem.

Az elején nem akartam szeretni(pedig halálosan bele voltam zugva)mert nem éreztem hozzám illönek.

2009. márc. 9. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mintha utálna?!:O Ezt hogy érted?És miért nem érezted hozzád illőnek?:-)
2009. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit lehetne gyorsabb a reakcióidőd,elvégre a te kérdésedről van szó.:) (bocsi)
2009. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kezdj el beszélgetni vele.Mond neki hogy szia meg ilyesmi beszélgess vele!Utána meg elhivhatod valahova.Ha beleeggyezik tetszel neki
2009. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt szerettem volna kérni hogy,hogyan hoditsam el.

És kihangsúlyozom az osztályomban szégyenlős minden lány tehát NEM olyan válasz kell,amiben randire hívom.Nekem először el kell hóditanom.

2009. márc. 9. 22:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem apró gesztusok jól megalapozhatják azt hogy elhívd..:légy vele kedves,keresd a tekintetét és mosolyogj rá valamint ha egy osztálya jártok akkor nagyon egyszerű,mert lehetőség van arra hogy különösebb indok nélkül feltűnően odamenj hozzá.:D Segíts neki vmi háziban vagy Te kérj segítséget...Személyesen ismeritek egymást?!Ha nem akkor se félj,bátran menj oda,mert nincs nagyon vesztenivalód,vedd fel msnen és beszélgess vele!:D Csak olyen furcsa volt hogy írtad hogy mintha utálna..most utál vagy szeret?!:O Ez azért nagyon ellentmondásosnak tűnik.:S:) pussz
2009. márc. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*nem feltűnően-ezt akartam írni :$
2009. márc. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az utálat abból fakadhat hogy : menj már innen!!!!!!.

Viszont abból szerethet,hogy a kávézójukban játszott

velem egy számítógépen.

2009. márc. 10. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!