Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vallja ezt az  idézetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallja ezt az  idézetet egyre és egyre több lány, és miért nő az ilyen lányok száma rohamosan?

Figyelt kérdés

,,Nekem kell egy rosszfiú, aki miattam jófiú, mellettem szépfiú , ha mókáról van szó kisfiú, ha az életről nagyfiú, de ha szerelemről férfi."


Ezt követi a legtöbb lány, így választ párt. A magányos fiúk száma pedig ezzel arányosan ilyesztő mértékben nő. Természetesen respect az olyan lányoknak, akiket ez a mondás és ennek a követése nem érdekel. De ezek a lányok vannak sajnos szerintem napjainkra kisebbségben.


2013. jan. 18. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert tényleg ilyen egy Férfi, ilyen A Férfi. A gond csak az, hogy ezt sokan félreértelmezik, és tényleg egy rosszfiút találnak meg, pedig az csak egy metafora (azt jelenti: független, öndeterminált). Ez tipikusan a "féltudás rosszabb a nemtudásnál" egy esete.


35F

2013. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztereotípia. Én pl. még nem hallottam ezt, de nem is igazán ez alapján választottam a jelenlegit.
2013. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mostanában ez a menő,és tudni akarja,hogy tényleg szeretik-e őt.:) Én is ezt követem,és szingli vagyok.Nem találok ilyen fiút,de hiszek abban,hogy majd eljön az igazi szerelem:) Miért fussak bele,csak úgy egy kapcsolatba?
2013. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt tényleg úgy érti a legtöbb lány, hogy kell egy szupermacsó külsejű, iszákos, mindig pörgő, gazdag pasi, aki alázza a nőket. Ezeket a pasikat akarják a nők megváltoztatni és megszelidíteni, de 10 ből 8 szor nem sikerül és sokszor a végén befigyela baba, a csaj meg egyedül marad, mert a pasi lelépett. Ilyenkor jön az, hogy minden férfi mocsok. Pedig csak rossz helyen keresgélnek, csak ezt a típust veszik észre, akik java része tényleg mocsok.
2013. jan. 18. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megelégszem azzal,ha a párom egyszerűen Férfi.Ez azt jelenti,hogy számíthatok Rá,megbízhatok Benne,a bajban társam és segítőm,és nőnek érzem magam mellette.Nekem erre van szükségem,nem holmi elcsépelt,trend maszlagokra.Hozzáteszem,cserében én is igyekszem ezeket az elvárásokat teljesíteni.


Az persze más tészta,hogy eddigi éltem folyamán elenyésző számú ilyen férfival találkoztam...konkrétan eggyel,de azzal sajna zátonyra futott a kapcsolatunk...

2013. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Nem,nem iszákosra,cigizősre gondoltam.Én egy rendes fiút szeretnék,aki nem iszik,így nyugodtan elengedhetnének bárhová engem a szüleim vele,mert vigyázna rám!

Nem fontos az,hogy dúsgazdag legyen.Ha szeretjük egymást,nem fontos a pénz,ha otthon vagyunk akkor is nagyon jó nekünk,mert kettesben lehetünk,egymással :)

Remélem érted mire célzok.Ne legyen bűnronda,és annyira rossz sem.De Szent sem,aki soha sehová nem megy el.

Nekem őszintén az is fontos lenne,hogy ne nézzen le azért,mert Istenben hiszek.Mert a mai fiataloknak szinte el sem merem mondani,hogy néha el megyek temlomba.

Amúgy mielőtt azt hinnétek,hogy én vagyok az a kis jókoslány,nem.Nem én.Átlagos tininek mondanám magam,aki nem ellenzi a cigit és a piát,de nem szeretne olyan társaságba keveredni akik isznak,és minden buliban ott vannak.Remélem értitek mire célzok :)

2013. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!