Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavaró számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró számotokra, ha egy lány a hétvégéit a barátnőivel szeretné inkább tölteni?

Figyelt kérdés
Pénteken és szombaton a barátnőimmel szoktam bulizni. Erről nem igazán szeretnék lemondani, mert ekkor engedjük ki a gőzt. A vasárnapot szánnám a barátomnak, ha lenne. :) Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye erről. L22

2013. jan. 17. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavarna.Nekem kell a szabadság,és ilyenkor szoktam komolyabban edzeni,haverokkal szórakozni.Így ilyenkor én általában nem szoktam találkozni a barátnőmmel
2013. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

elég gáz föleg ha a fiu dolgozik hétköznap és szeretné a hétvégét veled tölteni, de mondjuk azt sem értem öt miért

nem viszed el bulizni...?

2013. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert csajbuli van és oda senki sem hozza a pasiját. Menjen a saját bandájával!
2013. jan. 17. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:
2 nap a barátnőkre 1 a pasidra? Hát nem tudom, én nem örülnék neki, de ha a pasinak ez jó ...
2013. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd, te is inkább a pasiddal lennél, majd meglátod. Persze ha már eltelik pár hónap szerintem nem zavarna
2013. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül mindkét nap, de az 1 az biztos. Vagy a péntek, vagy pedig a szombat. Mostanában nem megyünk mindkét napon.
2013. jan. 17. 20:56
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha tényleg a barátnőivel van és nem megcsal, akkor nem zavarna. 20/F
2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

az élet nem így megy, nem lehet kimatekozni

ha jön a szerelem suttyba vágsz mindent ami addig fontos volt :)

2013. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az az idő amit a szerelmével akar tölteni.Van aki minden percet vele akar.Van akinek elég heti 3-4 nap is.
2013. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem ez így nem megy. Ha szerelmes vagy, akkor főleg, mert oda jutsz, hogy minden idődet a szerelmeddel akarod tölteni. Szerinted miért van itt millió oyan kérdés, hogy "A legjobb barátnőm/barátom elhanyagol, mióta párja lett."


Én még nem láttam olyan szerelmes embert, akivel ne ez történt volna. Még velem is, pedig fogadkoztam, hogy majd dehogy, megyek veletek ugyanúgy bulizni, és mégis mindig oda jutok, hogy Vele akarok lenni, ha van rá lehetőség.


Persze, az 1 nap még okés, nem kell mindenkinek úgy függeni, mint nekünk. De az, hogy két nap barátnő, egy na pasi, ne jó arány egy kapcsolat esetén.

2013. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!