Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kitől undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kitől undorodtok jobban? A sovány vagy a kövér fiúktól, ha csak ez a két választás van?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"(amúgy kövér se, mielőtt ..." helyett


(amúgy kövér se vagyok!, mielőtt ....

2013. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sovány = csontsovány iszonyat vékony emberke, mint a tizenévesek. (de én most meglett 30-40-es férfiakról beszélek)


Kövér = aki mondjuk ha van neki pocikája, olyan tapsikolós, amin tapsolni is lehet (így már jól van definiálva????)


No ha a jelenlegi soványkám összeszedne legalább pár kg-ot már azzal egy picit jobb lenne, mert úgy tünne mintja a csontjai szinte széttörni készülnének.


Valahogy így gondoltam a 5-ös válaszomnál

2013. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sovány!
2013. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen, az tény hogy a férfiak 90%-ban a nő külsejét nézik, még hosszú évek múlva is, egy nőt meg sokkal jobban meglehet fogni ha jókat nevet, meg jól érzi magát veled, mint hogy milyen testalkatod van.....


23/f

2013. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De még egyszer mondom, hogy nem a külső az első! Legfeljebb a szemek és a kisugárzás. ha mondjuk 100 kg-os vagy 110 kg. no arra már mondjuk azért az ember odaless, hogy nem biztos, hogy oké, de hááááátttttt meg kell ismerni. No ő már elsőre nem biztos, hogy bejönne. Nagyon megnyerő személyiségnek kellene lennie.
2013. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5-öske, te minden választ magadra veszel? :D Nem zavar, hogy a kérdezőnek írunk?... Én írtam a definiálást, de baromira nem neked. Az merő véletlen, hogy az egyik hozzászólásod elém került.
2013. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A csonterőssége meg nincs összefüggésben, azzal hogy ki, mekkora darab, Bruce Lee is idővel egy ujjal nyomta a fekvőt :) Valaki undorodhat a soványtól nyugodtan, de ha az ágyban ötször jobb lenne mint az átlag felhozatal? Sok nőnek meg állítólag nagyon fontos, akkor most? Az egész kérdés egy nagy fos!
2013. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az előző barátom 110 kiló volt és 179 centi. A mostani 63 kiló és 183 centi.

Egyiküktől sem undorodok/tam.

2013. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kövér. Nekem nagyon fontos, hogy egy fiú adjon magára és ezért ne hízzon el.
2013. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!