Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két lehetőség, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lehetőség, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom ami alakulóban van éppen. Van emellett egy gondom is. Nem mondok konkrétumokat, csak két lehetőséget.


1, Igazat mondok, de lehet, hogy amiatt amit mondanék nem akarná a kapcsolatot inkább. Az is megeshetne, hogy esetleg mégis bevállalná, de lehet nem lenne már ugyan olyan.


2, Nem mondok igazat ebben az egy dologban, de úgy rendezem, hogy vége legyen a kapcsolatnak, nyugodtan békésen, így később újra próbálhatjuk, amint túl vagyok ezen a bizonyos gondon.


Melyiket választanád?



2013. jan. 4. 19:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mi a gondod?
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Tehát szűz vagy és ha jól emlékszem, nő. Nyugodtan mondd el neki.
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem mondok konkrétumokat. Csak kíváncsi vagyok melyik lehetőséget választják többen. Segítene a döntésemben, ha látnám, hogy valamelyik sokak szerint helytelen például.
2013. jan. 4. 19:56
 4/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ilyen apró dologról van szó második.
2013. jan. 4. 19:56
 5/39 anonim ***** válasza:
......vagy nem mondasz igazat és nem vetsz véget a kapcsolatnak.....fuck logic X)
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Kívülállóként, konkrétumok nélkül azért ilyenre piszok nehéz tanácsot adni. Az 1-esnek a kockázatát leírtad, a 2-es kockázata pedig az, hogy ő esetleg majd nem akarja újra megpróbálni.
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet...
2013. jan. 4. 19:57
 8/39 A kérdező kommentje:

Mármint ezt Mergax válaszára írtam.


6-os: Ez így van... ezek alapján mi a jobb?

2013. jan. 4. 19:58
 9/39 anonim ***** válasza:
am ha szeret akk elmondhatod neki...és elfogad...persze attol fugg hogy mi a gond...terhes vagy?-férfi vagy nem is nő?....na jo azért nem ennyire durva akk simán mondhatod neki:P
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
3. Megmondom, hogy még nem állok készen a kapcsolatra, de x idő múlva, ha egyikünknek sem lesz senkije, megpróbálhatjuk.
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!