Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, h a pasik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, h a pasik nem mernek közeledni ahhoz a lányhoz, aki feltűnően öltözködik, szereti az élénk színeket, olyan nőcis?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mer azt gondolhatják rola hogy kicsit kurvás és nem akarnak 1 olyan barátnőt aki minden 2. sráccal összejönne meg kihívóan néz ki hogy minden srác megnézze ... Én ugy vagyok velük hogy megnézem őket tök jó de sose szeretnék olyan barátnőt akine a fél p... ja kint van szerintem elégé rossz több srácnak bejönnek azok a csajok akik visszahuzódobbak,szerényebbek kinézetre is
2008. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Teljesen egyet értek az elötem szóloval szerintem is igy

van ...

2008. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság néhány csaj túlzásba esik e téren. A sok élénk színű gönccel,műanyag kiegészítőkkel, hatalmas hegesztő-szemüvegekkel inkább csak eltakarják magukat. Szeretem ha nőies a lány, de találja meg az egyensúlyt.

Ha jól néz ki úgyis észreveszik, ha nincs telepakolva...

Meg mintha azt sugározná az ilyen csaj, h neki is a legtrendibb pasik jönnek be- aki átlagosabb kevésbé.

2008. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi fiúk:) jó hallani a másik oldal véleményét is...de szürke kisegérként, meg ki a manó vesz észre?

egyébként nem hinném, h minden második pasival összefeküdnék:) (19évesen, tök ártatlanul) nehezen lehetnék qva:)) ...de ha csak zöldbe, rózsaszínbe, sárgába érzem magam jól :(((

2008. jún. 2. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm olyan művészlélek 21 évesen (meg a pasija is) hogy csak na. Nem egy kurvás csaj és mégis nagyon bírom mert kicsit bolondosan öltözik. Nekem spec bejön ha egy csaj úgy öltözik ahogy jól érzi magát, akár esztétikus elsőre akár nem... az utóbbira mondom én azt ha kérdeznek hogy maszek :D


S4L3M

2008. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj sztem a magamutogató csajokkal. Létezik 1 mondás: Szeretni egyet, de csábítani százat.

Akkor van gond ha tényleg minden 2. pasi meg is kefélheti. Nekem van csajismerősöm aki mutogatja magát, kirakja a melleit egyfolytában stb és egyáltalán nem "kurva".

4 éve van a barátjával és jól megvannak...

Én imádom ha a csajom szexi ruhákba van mindig. Hagy sopánkodjanak utána de úgyis az enyém :P

2008. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!