Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feltűnően sokat keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnően sokat keresi a társaságomat, de nem tudom eldönteni, hogy simán szimpatikus vagyok, vagy tetszem. Vajon?

Figyelt kérdés
Dolgozott nekem egy srác, azóta rendszeresen keresi a társaságomat. Megállít az utcán beszélgetni, rám köszön az autóból, integet, és facebookon is rendszeresen beszélgetünk, amit kivétel nélkül ő kezdeményez. Sokszor mondja, hogy szeret velem beszélgetni, milyen kis huncut mosolyom van a képen... nagyon kedves vagyok és szeretne kicsit megismerni, megihatnánk majd valamikor valamit... utalgat rá, hogy az ilyen lányok tetszenek neki, mint én stb. Sokat "lelkizünk", de alapjáraton nem tudom mit gondoljak. Nem vagyok benne biztos, hogy áll hozzám, ezért én sem tudom miként viselkedjek vele. Igazság szerint valamiért én is "rákattantam", annak ellenére, hogy elég különböző karakterek vagyunk. Nyilván nem fogok rákérdezni, hogy mi a helyzet, de mások véleménye érdekelne. Szerintetek simán kedves, vagy van valami más is a dologban? :)
2011. júl. 2. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én "kedvességből" soha nem hívtam randizni egy lányt...

Ebből indulj ki.

2011. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egészen konkrétan azt mondta, szeret velem beszélgetni, szóval összefuthatnánk egyet sörözni.

Nem tudom, nekem ennek valahogy nincs randi szaga :)

2011. júl. 2. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod ezt előre tudni mindenképp?:)


Elmentek,megisztok valamit,beszélgettek egy jót,a többi pedig majd kialakul...

Vagy nem alakul ki.XD

2011. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem randit akar és szerelmes beléd :) ha tetszik és szeretsz vele beszélni szerintem vágj bele :)
2011. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele sorozni es beszelgessetek. Maskepp ugysem tudnad kideriteni hogy mit akar toled :)
2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hű, nem gondoltam volna, hogy mindenki ennyire pozitív. De megpróbálom, köszönöm! :)
2011. júl. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!