Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin milyen témával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin milyen témával törjem meg az esetlegesen kialakult kínos csendet?

Figyelt kérdés

1,5 hete beszélgetünk a neten, akkor ismertem meg először. Tudom elbasztam, már rég találkoznunk kellett volna, és csak jövőhéten fogunk majd valamelyik nap.


Annyi mindenről beszélgettünk, meg meséltünk egymásnak, néha már most se tudom miről beszéljek még vele :s Ez persze biztos megváltozik, ha összejönnénk és elkezdene valami kialakulni közöttünk :)

Attól tartok, hogy első randin már végképp nem fogom tudni, hogy miről is beszélgessek vele, hiszen szinte már mindent tudok róla :s

23/f


2013. jan. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed a hüvelygombáról?!
2013. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kreatív, nyitott kérdések, pl mit tenne ha hirtelen sok pénze lenne. Meg egy csomó más kérdés.
2013. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kettes, ez mondjuk nem is rossz ötlet :)
2013. jan. 20. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah hasonló kérdés pl a mi lenne az első lépése ha hatalma lenne bármi fölött. Ebből meg is ismered nagyjából hogy mi a fontos neki, meg mivel nem elégedett stb. Hova szeretne utazni, hisz-e a halál utána életben meg ilyenek :D. Annyi kérdés van hogy csak na, menni fog :D
2013. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja ezek tök érdekesek amiket eddig felsoroltak :)) a hüvelygombás kérdést ha feltennék, akkor én biztos nevetnék rajta, de nem hiszem, hogy mindenki ezt tenné :D

volt már hogy a természetfeletti dolgokról kérdeztek és ő meg elkezdte mesélni a sztorijait, az lekötött, pedig nem nagyon hiszek benne. kérdezhetsz utazásokról... ő hova menne el.

szokták kérdezni, hogy szeretem e az állatokat van e? mi a hobbim? - ezektől kicsit falra mászok már :D kicsit olyan unalmas kérdések

2013. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy mit szeret csinálni,mi a kedvenc étele,helye.Ha már tudod,(ez csak egy példa)pl.hogy szeret horgászni,kérdezd meg tőle,hogy nincs-e kedve valamelyik hétvégén elmenni egyet pecázni.Ha beleegyezik,nevess egyet,és mondd:Remélem jól fogunk szórakozni.Majd kérdezd meg:Voltál már horgászni?Mi az eddigi legnagyobb fogásod?Beszélgessetek kicsit erről élőben.Ezután hirtelen válts témát!Pl.:Nem kérsz egy italt?De fontos,hogy a lányt is hagyd beszélni,de ne követeld,hogy mondjon valamit.Ha úgy érzed,hogy most nem igazán van kedve beszélgetni,iszogassatok kicsit,és néha egy-egy mondatot mondj.Ha teljesen hallgat a lány,szótlanul ül és unottan válaszol,hagyd az egészet.Ha másnap bocsánatot kér és azt mondja fáradt volt,hidd el neki.(A horgászás CSAK egy példa volt)
2013. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!