Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan szórakozóhelyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan szórakozóhelyeket, clubokat, pubokat javasolni Budapesten, ahol normális 20-30 közti fiúkkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tehát nem egyéjszakás kalandot keresek, hanem olyanokat akikkel tényleg értelmesen lehet beszélgetni, barátkozni, aztán ha úgy alakul több is lehet belőle.

21 éves egyetemista lány


2013. jan. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetem környéki helyek?

Mindenhol vannak kocsmák, kávézók, ahová a környékbeli diákok járnak, meg persze ott a könyvtár.

2013. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szórakóhelyen szerintem nem egyszerű,nem a helytől függ,hanem az emberektől.. De szerintem a Morrison's 2 viszonylag jó hely,nem kis pávagyerekek járnak oda.
2013. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisebb kocsmák a ferenciek és a kálvin tér közt, királyi pál utca, stb :) sok ájk-s forma járkál arrafele
2013. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár és plázák, sportklubok, Margit-sziget, lóverseny és focimeccs, koncert, és követségi fogadások, filmklubok, politikai gyűlések és irodalmi estek, református és katolikus gyülekezetek, kisegyházak, mozik, swingerklubok és tömegközlekedési eszközök, kávézók, képtárak és múzeumok.
2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!