Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyeket leszámítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeket leszámítva hol ismerkedhetnék normális lányokkal? 5letek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves fiú vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, maximum sört, azt is csak mértékkel. Szórakozó helyekre nem járok, mivel egyrészt baráti köröm java része nem helybeli, így nincs is nagyon kivel menni, másrészt taszít a sok divatpiás, akik azért mennek el buliba, hogy amennyire csak lehet berúgjanak és a sok 14-15 éves kislány, akik koruk ellenére (bocs a kifejezésért) már több f@szt fogtak mint kilincset, ezért sajnos nincs nagy tapasztalatom az ismerkedés terén. Ennek ellenére úgy érzem, "elég nagy a szám", nem lenne probléma egy lánnyal beszélgetést kezdeményezni, de az utcán nem akarok leszólítani senkit, nem szeretnék senkit kellemetlen helyzetbe hozni. Azonban egyre nagyobb szeretet hiányom van, nagyon jó lenne már egy barátnő, akiben meg lehetne bízni, akit szerethetnék és viszont szeretne, mert egyedül már egyre nehezebb.

Szóval ötleteket várok, szerintetek hol lehetne ismerkedni normális nem csak kívül (persze valamilyen szinten ez is fontos, bár ez változó, hogy kinek mi a szép ), hanem belül is szép lányokkal?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 6. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy lány néz téged, akkor érdekled. Ha odamész hozzá nem fogod zavarni, hanem örülni fog neki. Amúgy ugyan olyan vagyok mint te, annyit leszámítva, hogy dohányzom és nem mernék odamenni egy lányhoz. Én sem járok sehova. 18F
2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyen voltam, aztán valahogy jött a megvilágosodás, teljesen ki voltam már, attól, hogy egyedül vagyok, aztán elegem lett az önsajnálatból, úgy vagyok vele, veszteni valóm nincs, beszélni meg tudok, (néha túl sokat is beszélek:D) veszteni valóm meg nincs. Első lépésnek szerintem ez nem rossz.
2011. szept. 6. 22:49
 3/12 A kérdező kommentje:
De az utcán leszólítani valakit szerintem nem nyerő. Lehet, hogy siet valahova, vagy más gondja van, buszmegállóban meg megint nem, szerintem különösebben nem kell részleteznem miért.
2011. szept. 6. 22:51
 4/12 Thekatamilla válasza:
72%

Ti aztán érdekesek vagytok...(bocs a kifejezésért)18 évesen várni a csodára...(elárulom. nem fog egy lány sem bekopogni az ajtón...)

kedves kérdező... nem tudom te milyen szórakozóhelyeket ismersz, de ha csak 14 éves p*csákat látsz, elég kultúrált helyekre járhatsz. vannak pl, koncertek. ott 1. olyan embereket ismersz meg, akik hasonló érdeklődésűek mint te. 2. normális lányokkal is találkozhatsz 3. elárulom ott lehet a legjobban ismerkedni.

de felsorolok most olyan helyeket ahol lehet( bár azt eléggé furcsálom hogy egy 18 éves fiúnak nincs ennyi fantáziája...)

mozi,suli,UTCA,kiállítások,fesztiválok(bár ez most nem aktuális,de ki tudja !) park,fagyizó,buszon,és sajnálom de a SZÓRAKOZÓ HELYEK ( ott van a legtöbb fiatal... :) )

és szerintem barátkozz. azért is mert amíg nem találsz barátnőt még magányosabbnak érzed magad, és ha vannak barátaid velük könnyebb ismerkedni, bulizni.

2011. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Repülőgépen.
2011. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
várj türelemmel majd csak megtalálod az igazit én is ezt teszem mert elég lett a kis számító k-rvákból tisza szánalmasak úgy csalják az embert hogy csak na némelyikben benne van a ribancság és az a durva ha már nem is 1 el hanem mingyár 2-3 mal csal ráadásul saját lakásomban de bezzeg hogy jóba vagyok a volt nőmmel az már egyből probléma ezek szerint én tul rendes voltam hogy dolgoztam figyeltem rá és mindent megadtam neki hát jó ha igy akarja és főleg hogy úgy jöttem rá hogy elköltöztünk ugye és hagytam ott dolgokat abba a lakásba amit most kiadtam albiba nem mondtam hogy hová megyek azt hitte hogy dolgozok elmentem venni porszívót meg mosógépet meg az ott lévő mosogatógéphez evőezköztartót mert nem volt benne és hallottam a nagy röhögést megáltam aztán bementem kulcsal és 4 pasival ott kavart bent meg egymáson fetrengtek nahát nekem ennyi elég is volt kinyitottam a számat és úgy beindultam hogy a rendőröket akarták hívni a szomszédok mert azt hitték baj van én olyan öklösöket levágtam mindnek és értitek a saját ágyunkba amit az ÉN anyukám vett abba hát nem sül le a bőr a pofájáról na akkor beszélgetés megbeszéltük utána voltak jelek arra hogy megcsal folyton de hogy másokkal gruppenbe nyoma azért kiakasztó a kis álszent dög na ugy összecsomagoltam hogy csak na elég is volt háyningerem van fujj fujj rosszul vagyok és akkor még a 2 éves gyerekemet egy ilyen nővel merem hagyni és az előző barátnőm akitöl van a gyerek ő londonba van és ezért is mentünk szét tulajdon képen ezért mentünk szét aztán még lehet lesz belőle valami de nem mostanra tervezi a hazajövetelt most elleszek a picimmel aztán majd alakul valahogy
2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Thekatamilla-nak. Én nem várok a csodára, nem is akarok barátnőt, amíg nem végzem el az iskolát. Azért mert így nem lenne pénzem elvinni egy lányt valami értelmes helyre, venni neki valamit. Nekem nem adnak pénzt a szüleim, pedig megtehetnék, mert nem vgayunk szegények, de arra nevelnek hogy próbáljam meg magamnak megkeresni a pénzem, ezért dolgoztam egész nyáron.(persze ruhákra, buszbérletre, fontosabb dolgokra adnak) Nekem egy fillért nem adtak azért, hogy megvehessem a motoromat, számítógépemet és a napi cigimet. Még 1 évem van a suliba, utána tervezem, hogy keresek valami barátnőt.
2011. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak


Köszi, hogy írtál, de itt 1 kis info amiről nem tudhattál:


-sulinkban kb 20:1 a fiú lány arány, nem túl sanszos így csajozni, főleg hogy a letöbbnek van pasija.

-naponta kb 2*5 percet vagyok buszon, amin általában úgy vagyunk mint a heringek a dobozban, örülök ha el tudom verekedni magam az ajtóig mikor le kell szállnom

-ahhoz képest hogy nagyvárosban élek koncert kb van évente 2 amire el is mennék, de ez nem rossz ötlet, megfogadom.

-fesztiválokra egyedül nemigen megy szerintem az ember

-moziban nem tudom, hogy gondoltad az ismerkedést

1. tök sötét van

2. üvölt a film

3. nemigen mozdulhatsz a helyedről


Visszatérve még válaszod elejére, nem csak 14-15 éves csitrik vannak, csak ez az, amitől pl undorodom a szórakozó helyektől. Plusz nekem az is fontos, hogy egy lánynak milyenek a belső tulajdonságai. És azért buliban találni egy megfelelőt elég nehéz. Társaságban valamennyire mindenki hülyébb, mint egymaga, ezt szerintem aláírod te is. :D

2011. szept. 7. 07:27
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
inkább legyél b*zi
2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!